Kararımı verdim yemek yok

Konusu 'Kadınlara Özel - Beslenme & Diyet' forumundadır ve asparagas tarafından 13 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. asparagas

asparagas Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Uzun süreli diyet ve spor yapamayanlardanım bende.şuanda kilom 71-73 arası gidip geliyor ve çabuk da kilo alıp veriyorum ama bu istikrarsızlık da canımı sıkmaya başladı.bir karar verdim kısa bir süre belki 10 gün kendimi yemeye kapatıcam.öğünlerimi kahvaltı dışında belki tek bir lokmaya indiricem.birkaç ay önce yine böyle birşey yaşamıştım ozaman stresli olduğum bi dönemde ilk defa iştahtan kesilmiş ve birkaç kilo vermiştim.şimdi iştahım yerinde ama kendime bir oyun oyniycam :) bu birkaç kiloyu bu süre içinde veremezsem öyle bir döneme giricem ki üzerine tekrar kilo koyacağımdan eminim.ama ben artık bir süre kilo sorunuyla uğraşmamak adına bu birkaç gün dişimi sıkıp boğazımı kapatıcam :) ve bir süre nokta koyucam en azından yaz dönemine kadar.inşallah başarıcam.tek eksiğim fazla kilolar.ben 65 olmak istiyorum.şuan için ise ilk etapta 68 yeterli.

2. army1010

army1010 Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    izmir
    yani düzenli spor yaparak sağlıklı geri alımsız kilo vermek varmak yemeği kesip sağlıksız bizelere verilen bu harika bedenleri yıpratmanın manasını anlayabilmiş değilim.Şekeri tuzu kesip hergün düzenli yürüş yaparsanız çok rahat bir şekilde istediğiniz kilo ya inersiniz hemde istediklerini rahat bir şekilde yiyerek önemli olan akıllı yemek yemek vucudun istediklerini anlamak yapmayın lütfen bizelere bahşedilen bu bedenlere saygı duyalım.Şİmdi değil belki ama ileride mutlaka bir sağlık sorunu çıkartıcaktır bu yaptıklarınız

3. muscled_girl

muscled_girl Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Asparagas;hic bu tarz işkencelere maruz bırakma kendini.Önce kendine güzel bir diyet ve cardio programı hazırla ve onu uygula.Emin ol daha eğlenceli,daha sağlıklı ve daha kalıcı olacaktır ;)

4. cıddırık

cıddırık Yeni Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Yerin Dibinden ...
    muscled aslında biz asparagasla diyet ve spor proğramı hazırlat beraber 2 gündür de uyguluyoruz :) ama asparagas yogunlugundan dolayı siteye gelemiyor
    şok diyet ler yapmıyor yani merak etmeyin :):)

5. estetik fenomen

estetik fenomen Üye

Beğenileri:
    614
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Esasında kilo hedefi koymak yerine bel çevresi hedefi koyup takip etmek daha faydalı olur. 5 cm kilo vermek yerine 2-3 beden ufalmak çok daha yerinde bir tercih olur. Yanlış beslenmeden dolayı kilo verip ama armut bedenlere ulaşanlar görüyorum ki hoş durmuyor ve sağlıklı değil... Almanız gereken kaloriden yüzde 5 ile 10 arası kısmanız kafidir diye düşünüyorum.

asparagas ve zigbog bunu beğendi.
  6. kujum

kujum Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38

aslında bu en doğrusu ama;
    biz hatun milleti illaki basküle çıktığımızda kilo kaybını görmek istiyoruz..

7. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    Tamamen katılıyorum. Ayrıca hiç yemek yemez isen vücut bu duruma adapte olmak için yağ yakımını iyice düşürücek ve savunmaya geçicek biraz fazla yesen hemen yağ olarak vücut kötü günler için depolayacak. Çünkü acil bir durum varmış gibi düşünecek. Böyle kilo verirsin ama kas kütlesinden büyük olaranda gidebilir. Verdiğin kiloları sonra kat ve kat fazlasıyla yağ olarak alırsın. Piskolojik bozukluk, vücut sağlığının ve güzelliğinin gitmsi ile kalırsın total olarak.

asparagas bunu beğendi.
  8. asparagas

asparagas Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    o gün fazlalıklarıma sinir olup bu kararı vermiştim,uygulamayı düşünüyordum da,sonra cıddırık ile bir karar aldık ve plan yaptık bu daha sağlıklı olacaktır kanaatindeyim bende,:)

9. testesterone

testesterone Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    neden kendinizi odaya kapatıp işkence yapıcaksınızki 15 gün boyunca sürekli olarak rafineri şekeri almayıp sekeri meyvelerden tuzu kestiğinizde ve 2 2.5 litre su içip yeşil çay veya papatya çayı içerek hiç spor yapmadan 68 kilo olmanız zor değil bence

Sayfayı Paylaş