Karakalem Beslenme Günlüğü

Konusu 'Beslenme Günlüğü' forumundadır ve Kara Kalem tarafından 18 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Kara Kalem

Kara Kalem Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    43
    3. ayımdayım

Boy: 1.82
    Kilo: 78

Sabah: 3 tam yumurta + 4 yumurta beyazı + 50 gram yulaf ezmesi + 50 gram müsli + 200 ml süt+ 1 avuçtan daha az fındık+ 1 avuçtan daha az yaban mersini+ 1 adet gnc sarımsak hapı+ 1 adet gnc balık yağı hapı

Antremandan sonra: 1-1,5 ölçek protein tozu

Öğle: 200 gram tavuk + büyük kase bulgur pilavı + brokoli, ıspanak benzeri bir yemek + 1 büyük salata ( salataya limon, tuz, zeytinyağı ekliyorum. Tavuğa da ızgarada yağsız pişirdikten sonra biraz tereyağı ekliyorum)

İkindi: Öğle ile aynı ama tavuğa tereyağı eklemiyorum her zaman. Sebze yemeğini de çıkarıyorum bazen. Salatanın da porsiyonu biraz küçülüyor.

Akşam: 200 gram tavuk + 1 küçük kase pilav ya da 3 tam yumurta+ 50-75 gram lor peyniri

Tavuk etleri bazen kırmızı et ve balık ile yer değiştiriyor. Bunlara ek olarak kabuklu fıstık + 1-2 tane muz + 1-2 fincan ballı bitki çayı+ 1 tabak nohut, mercimek vb. bir yemek tüketiyorum. Çoğu zaman uyuyorum bu listeye. İstediğim gelişimi göremememdeki sorunun yemek listemde olduğunu düşünmeye başladım:(.

Sayfayı Paylaş