Karşıyaka ve çevresinde salon önerisi??

Konusu 'İzmir' forumundadır ve kemal35 tarafından 6 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 18 üye.
  1. kemal35

kemal35 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar merhabalar. Acilen salon önerisi rica edicem sizlerden ksk çarşıda oturuyorum aracımda var fakat zamanım çok yok. Klio vermek için salona başlamak istiyorum,rejim yapamadığım için..önerebiliceğiniz uygun ve güzel bir salona ihtiyacım var. lütfen yardımcı olun.

2. kemal35

kemal35 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    hiç karşıyakada yaşıyan arkadaş yok mu?:(

3. kemal35

kemal35 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yahu yok mu yardımcı olacak biri ?

4. yiğit1357

yiğit1357 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    bostanlıyı geçince EGS ye gelmeden önce sağda var bitane baya lüxe benziyordu denize karşı 2 katlı ama fiyatını bilemicem baya iyi görünüyodu dışardan

5. xaqisium

xaqisium Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13

Benim önerim eğer maddi durumun yetiyorsa Sports International... Sınırsız olanaklara sahip ama kazık diyebilirim. İkinci önerim ise karşıyakArena'nın altında Kent A.Ş.'ye ait spor salonu. Temiz bir yer. Ancak iş çıkış saatlerinde yoğunluk bir hayli fazla.

6. wixxx

wixxx Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    28
    karşıyakada düzgün salon bulmak çok zor.Hep bi eksik yönü var genelde ve fiyatlar hiçte hakkını vermiyor.

7. tigerrr

tigerrr Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2. Üniversitesini okuyor
    şemiklerde var metropol spor kulubu. çok uygun güzel bir yer

8. wixxx

wixxx Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    28
    metropolun ozellıkleri hakkında biraz bilgi verir misin önemli eksik makineler var mı cable crosover yada squat çalışabilecek alan var mı

9. tigerrr

tigerrr Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2. Üniversitesini okuyor
    Geniş bir yer bayanların yeri ayrı erkeklerin yeri ayrı salon iki katlı bodrum katta bacak aletlerinin yanı sıra karate tekwando gibi sporlarda yapılıyor. giriş yani üst tarafta ise normal aletler var. Şimdi bulundukları yerin 100 mtre ilerisine daha geniş yer yaptırıyorlar. Salon kalabalık olsa bile rahat rahat çalışma imkanın var.

10. Aytcyusuf

Aytcyusuf Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    the best body center tavsiye ederim kilise sokağında biraz pahalı ama çok iyi bir klüp

11. tyly12

tyly12 Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    bostanlı migrosun üstünde the best body center var kilise sokağında the best body center 2 var yunuslarda sportivaya gidebilirsin ve en iyisi sports international

12. seismicstorm

seismicstorm Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Migros üstündeki Best maalesef verdiğin paranın karşılığı olmaz. Amacın Free Weight ise çalışma alanın ve cihazlar kısıtlı bilgin olsun. Preacher Curl sehpası mevcut değil, incline sehpasının oturma kısmı pimi arızalı ağırlıkla düşebilirsin, bench press barlarının bir kısmı eğri vb., Hamstring çalışacaksan makine problemli, decline press için ekipman yok. Salon hakkındaki izlenimlerimi sundum.

13. tyly12

tyly12 Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    ben beste 1 yıl gittim kesinlikle haklısın şimdi sportstayım sonuna kadar hak ediyor parasını

14. cncnr

cncnr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bostanlı migrosun üstünde iyi bir yer var mavişehirde sports var(fiyatı biraz pahalı gelebilir ama hakkını veriyor) yine mavişehirde karşıyaka arena da kent spor var sonra bostanlıda new synergy var tavsiye ederim metropolü duymamıştım.

15. Erkan90

Erkan90 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    28
    Kent' in fiyatı aylık 80 tl BEST ile aynı ama kilise sokağındakini ben beğenmedim, kalabalık ve verdiğin paraya göre ekipmanlar iyi ve yeterli değil. Örneğin iki tane koşu bandı var.. Onun için kararsız kaldım evimde Yelkenlerin yakınında olduğu için çoğu yer bana uzak geliyor. Üniversitemin spor salonu iyi fiyat ve kalite olarak ama o da bayağı bir ters yönde.. Kente yazılsam mı yazılmasam mı kararsızım. International aylık 200 felandır zaten herhalde.

16. Ehlisuur

Ehlisuur Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Metropol hakkında ne düşünüyorsunuz ? Temmuz gibi arkadaşlarla başlamayı düşünüyoruz.

17. t730sh

t730sh Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Karşıyaka, Zübeyde Hanım caddesinde küba sor salonunu öneririm. Ben eskiden oraya gidiyorum şimdi taşındıgımız için uzak oldugundan gidemiyorum. Ozaman aylık 80 4 aylık 220 tl. Ve 3 katlı spor salonu. Salonun sahibi murat beyde çok iyi birisidir. Kesinlikle öneriyorum. Salonun resimleri alttaki sitede var.
    İnternet adresi : Ana Sayfa

18. AndreaDoria

AndreaDoria Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    sports international a git bi gez 2400 - 3000 arası senelik fiyatı paran varsa tavsiye ederim daha iyisi yoktur izmirde

19. seismicstorm

seismicstorm Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    New Synergy kötü tavsiye etmem. Alan dar, ekipman kısıtlı, havalandırma kötü, personel saygısız. Geçireceğin zamana vereceğin paraya değmez tavsiye etmem. Leg press yok, leg curl yok, leg extension bozuk ayarsız, decline bench yok, en ağır dumbell 25kg, ayarlı bench yok, cable curl yok, sadece bir adet z bar mevcut ikincisi yok, tuvaletler bakımsız.

20. CanadianBadyci

CanadianBadyci Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Canada-Türkiye
    Nergiz Karsiyakada Metronun Yaninda Fitnes Club Var Mutlu Peker Hocamizin Salonu Herturlu Makina Ve Serbest Agirlik Var Herkese Oneririm Izmirdeki Gidilebilcek En Iyi Salonlardan Birisi Fiyatlarida Uygun

seismicstorm bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş