Karında ki Yağ

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Satch tarafından 11 Kasım 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Satch

Satch Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Evet BB ye 1 ay evel başladım. Biceps ve bileklerim bence gayet güzel gelişmeye başladı. Omuzlarımda da aynı şeyi hissediyorum. Ama mekik çekmekte gerçekten zorlanıyorum. Ve vücudum normalde hiç yağlı değil karın bölgesi dışında. Gerçekten yani vücudumdaki bütün yağlar gelip orda toplanmış gibi. Bende karnımın yağlı olmasını istemiyorum. Ne yapmamı önerirsiniz ? Supplement olarak ne kullanayım ?

2. cazablanka

cazablanka Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    bence ilk başlarda suplamente gerek yok . onun yerine güzel bi kardiyo ve mekik hareketleriyle yakılır. bu sporda seviyorum sevmiyorum diye birşey yok :) yapmalısın daha doğrusu karnındaki yağların gitmesini istiyorsan yapmak zorundasın :) he illa suplament kullanıcam diyorsan hardline l-carnitine kullan

3. Caribbean T

Caribbean T Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci & Sporcu
    Yer:
    İstanbul
    Bendede var karında 3 ay gittim bel ölçüsü 99.5 dan 92 ye düştüm karın hala erimedi

4. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    bildiğim kadarıyla vücuttan en son ayrılan yağ, karın bölgesindeki yağlar
    yani işin çok. bol bol "kardiyo + L-carnitine"

5. Satch

Satch Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    L-carntine i ne kadar ve nasıl kullanmalıyım ? Ve kardio olarak öneriniz nedir? Bu Mart a kadar indirebilir miyim ?

6. ImmortaL_

ImmortaL_ Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci/müzisyen
    Yağlar erkeklerin ilk karın bölgesine yerleşir,en sonda ordan gider. Kadınlarında basen bölgesine aynı şekilde. Bölgesel yağ yakma diye birşey yoktur, kardiomuzu yaparız,vücut hangi yağları hangi bölgeden yakacağına kendisi karar verir. Bünyeden bünyeye değişiklik gösterebilir tabi bu herkesin metabolizması aynı değil. kiminin ilk kolllarındaki sonra bacaklarındaki yağlar gittikten sonra sıra karna gelir,kiminin bacaklardan sonra.. Benim nacizane tavsiyem, hacim yapmak istiyorsan fazla takma karın bölgendeki yağları, ağırlık antremnlarına devam et ve birkaç kilo daha al (kas olarak tabiki). Daha sonra thermogenic bir yağ yakıcı eşliğinde, hafif ağırlık çok tekrar yaparak (çalıştığın bölgedeki yağ oranını minimuma düşürmek için) ve güzel bir cardio programıyla hem karın bölgendeki yağlardan kurtulurken,hemde vücut yağ oranın düşeceği için, daha önceden aldığın kaslar, yağların yanmasıyla günyüzüne çıkacağından estetik bir görüntü elde edebilirsin :) Diyebilirsinki sen akıl verme hakkını nerden görüyorsun kardeşim kendinde ? ( dermisin? :) ) Kendimden bir anektodla cevap vereyim. Bu spora aslında karın bölgemdeki yağlardan kurtulmak için başlamıştım, fazla bir bilgim olmadan thermogenic bir yağ yakıcı eşliğinde 2 ayda 8-10 kilo kadar verdim. Karın yağlarımdan kurtuldum ama birde ne göreyim? Vücudumda kas yokmuş meğer benim, hiç yağda kalmayınca hastalıklı gibi kaldım zapzayıf. Sonra daha bilinçli şekilde kas yapma antremanlarına girdim tabiiki, artık bu spordan beklentilerimde değişmişti :) Diyeceğim o ki, benim düştüğüm duruma düşmemen için nacizane bir tavsiye vermek istedim. kolay gelsin :)

Satch bunu beğendi.
  7. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    ben 1500mg kullanıyorum, kardiyoya başlamadan 30-45 dk evvel..
    kardiyo: koşma, koşuya yakın hızlı tempo yürüme, yüzme, bisiklet.

8. Satch

Satch Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler Immortel ve Savaş. Peki benim asıl sormak istediğim şu yani günde kaç km koşmalı kaç km yürümeli? Ve eğer yağ yakmada etkili (şöyle söyliyim metabolizmami hızlandırcak) bir spor varsa ne yapmalıyım ? Birde koşu için koşu bandı mı kullanayım yoksa dışarıda mı koşiyim ? Ve ağırlık kastederken mekik falan mı yoksa bench press, barbelll cul vs. mi ?

Sayfayı Paylaş