Karıncalanma ve burun kanaması :(

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Özgür2011 tarafından 16 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Özgür2011

Özgür2011 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bir önceki konumda kendimi tanıtmıştım, sormayı unuttugum ve en önemli sorum:
    bu linkteki hareketleri her gun aksatmadan 1-2 kez yapıyorum:
    http://www.dailymotion.com/video/x94ksh_evde-karyn-kasy-egzersizleri_sport

yerde bu hareketleri yaparken başım ve ellerim öyle uyuşuyorki artik hissetmiyorum nerdeyse ve kalkıncada nadir olarak burnum kanıyor :((
    Bunun sebebi nedir acaba?

2. mtcinar

mtcinar Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Teknisyen
    Yer:
    İstanbul
    Bunun sebebi muhtemelen hareketleri yanlış yapmandır. Ne kadar zamandır spor yapıyorsun bilmiyorum ama bu videodaki adam uzun zamandır yapıyor gibi görünüyor. Yani adam hadi şu hareketleri yapayım six pack çıksın dememiş kanımca. Bu onun dinlenme günlerinde yaptığı karın egzersizlerine benziyor. Biraz da yorucu olur kanımca. Sen onun hızında onun yaptığı sürelerde hemen yapamazsın. Bu profesyonel body'cinin bench pressini izleyip salonda 100kilo takıp ben niye kaldıramıyoruma benzemiş biraz.

3. Özgür2011

Özgür2011 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benim karnımda hiç kas yoktu 1 hafta bu programı yaptım dedem bile sayıyor 6 tane :d Ama kendimi yoruyormusum ozaman :( Bana karın kası için neler önerirsiniz ?

4. mtcinar

mtcinar Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Teknisyen
    Yer:
    İstanbul
    Çalıştığın zaman zaten kasların belirginleşir. Bu sporun spor salonuna teşvik noktasında o var zaten. Güzel çalıştığın zaman biraz da oradaki aynaların aldatmacalarıyla kendini fit görürsün kasların belirgin ve bundan hoşlanırsın. Bilinç altın sana salonda mutlu olduğunu söyler ve spor bir bağımlılık halini alır. Karın kasların zayıfsan kolayca çıkar zaten ama videodaki adamın vücudu orantılı ben bunu demeye çalıştım sadece. Bu hareketler güzel bence yapmaya devam et. Ama adamın temposuna uymaya çalışma ilk başlarda ortada durdur videoyu biraz nefeslen su iç filan.

Sayfayı Paylaş