Karın yağlarımda neden azalma olmuyor?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve DeathOfTheAngel tarafından 25 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. DeathOfTheAngel

DeathOfTheAngel Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar 1.5 ay kadar kendi vücut ağırlığımla çalıştım.Ve son 2 haftadır spor salonuna gidiyorum.Zayıflama var fakat şu alt karın yağlarımda erime olmuyor.Düz bir karın istiyorum.Spor salonunda ilk ay hareketlerimi yazıcam.Sizden de alt karın kaslarını çalıştıracak birkaç egzersiz önerisi bekliyorum. 57 Kiloyum 168-170 boyum var.

İlk ay programım :

Mekik 25x3
    Diz çekme 20x3
    Bel kıvırma 50x3
    Bench press 15x3
    Butterfly 15x3
    Military press 12x3
    Cable curl 15x3

Birkaç egzersiz daha var fakat isimlerini bilmiyorum.Koşu,bisiklet eklemem gerekir mi?

2. yiğit1357

yiğit1357 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    Cardio yapıyomusun yazmamışsında.Ayrıca bu yazdığın hareketler sadece karın kaslarını çalıştırır yağları eritmez cardio yapmıyosan başlamanı tavsiye ederim göbek en zor eriyen bölgedir başarılar .

StormBlast bunu beğendi.
  3. StormBlast

StormBlast Üye

Beğenileri:
    1.087
    Ödül Puanları:
    103
    O yazmıs olduğun hareketleri hiçbiri sana yağları eritmekte doğrudan yarar sağlamaz, sağladıkları yarar oldukca minimal düzeydedir. Yağlarindan kurtulmak istiyorsan , Şekeri ve tuzu kademeli olarak azaltacak ve en sonunda tamamen bırakacaksin , başka türlü kurtulmanın bir yolu yok istediğin kadar kardiyo yap beslenme yoksa yağlar artmaya devam eder.

technical1967 bunu beğendi.
  4. DeathOfTheAngel

DeathOfTheAngel Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Şekeri tamamen bıraktım.Tuzu ise çok az yemeklerde tüketiyorum.Tuzu azaltmakla beraber su tüketiminide arttırdım. Son 2 ayda gerçekten yağlarımda azalma var kilo kaybımda var.Fakat şu kemerin denk geldiği bölgede yağlar birikmiş durumda.Spor salonundaki hocam neden yağlarımı eritmekten başlamıyor anlamıyorum.Son çare L-carnitine çiğneme tableti almayı düşünüyorum.

5. DeathOfTheAngel

DeathOfTheAngel Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Aşırı bi kilom yok.Yandan bakıldığında 1.5 işaret parmağım kadar belim var.Ama lanet olasıca şu alt karın yağları sinir ediyor :( Cardio yapmıyorum.Salondaki hocam "sende yağ yok" diyerek yukarda yazdığım hareketlere başlattı.

6. rund3v1l

rund3v1l Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Erzurum
    Şunu demek isterim karın kası yukarıdan aşağıya doğru gelişme gösterir.Spora yeni başlamışsın bence sabret eninde sonunda etkisini göstericektir.bide diyet yapmanı tavsiye ederim.yağların erimesi için

Sayfayı Paylaş