karın yağları

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve asteq tarafından 28 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. asteq

asteq Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    fethiye
    kimsenin seni küçümsediği yok...sadece bana dedğin forumu oku sözüne bi cevaptı...

2. burakbakigs

burakbakigs Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    şekeri bir kere kesinlikle kes sadece sabah kahvaltıda al istersen tabi . her öğün 25-35 gram arası protein al günlük karbonhidrat ihtiyacın %60 %65 olsun kaloriyi 1900 2000 arasında tut 1 ay sonra 1800 e indir. yağsız besinler tüketmeye çalış sabahları için sana yulaf kepeği krebi önerebilirim kalorisi azdır arastırıp günlük ne kadar tükete bilceğine bak . makarna pilav haşlama ye tavuğu ise ızgara ye spordan sonra aksam yemeği yiyorsan eğer en geç 6 7 olsun 9 da da ara öğün yap 6 7 e böl öğünleride ve uzun koşu yapma kısa mesafeli hızlı koşular yap bu yağ yakımını hızlandırır bunuda arastıra bilirisn bana güven 96 kiloda 68 düştüm ve disiplin önemli

asteq bunu beğendi.
  3. temogra

temogra Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    sigorta
    Yer:
    istanbul
    kolum kırılmadan önce 1,5 sene bir fiil bb yaptım. kolum kırıldıgında tam bulk donemımdeydım 78 kiloya cıkmıstım. sonra her kılo aldıgımda yemek programımı yaptım. karbon sıfır (saedece et ,sebze, kuruyemiş,yumurta), bol protein +yağ olarak beslendim. 80 gunde 6 kilo erdim. kasımdan ıtıbarende haftanın 6 gunu sırf kardiyo yaparak 3,5 kilo verdim. ve resimdeki gibi vücüda sahip oldum. ay sonuda yeniden salona başlıyacagım. bence ne yapmak istediğinize karar vermelisiniz. ben mecburiyetten kilo verip , kolumun eskisi gibi olması için kardioya yaptım ve sonuçlarından memnunum. salonada haftada 4 gün gidip 2 gunde kardiyo yapıcam ve yine karbonhidrat tuketmicem. dipnot olarakta yazmak isterim herhangi bir enerji kaybıda bende olmadı. zaten yağlardan yeteri kadar enerji alıyorum.ama ağırlık kaldırmadıgım ıcın hacim kuculmesi yaşadım buda gayet normal.tşk.

asteq bunu beğendi.
  4. asteq

asteq Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    fethiye
    açıklamaların için teşekkr ederm..benmkisi biraz yüz verip astarını istmek gibi bişey...hem zorla kazandığım kaslarım kalsın istiyorum hem de göbek gitsin diyorum..ama sanırım kaslardan fedakarlık etmeden bu iş olmıcak...uzun çabalardan sonra bu bilgiye vardım...umarım minumum kas kaybıyla atarım yağları.

Sayfayı Paylaş