Karın Yağları - Bulk İlişkisi

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve mfo29 tarafından 22 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mfo29

mfo29 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar merhaba, Öncelikle Kendi Değerlerimi Söylicek Olursam 173cm Boy 65 Kiloyum en son 1 ay onceÖlçtrdügümde %12 yağ oranım varmış.
    Şuan Gittiğim spor salonunda Hoca eşliğinde çalışıyoru fakat hocamın yonlendırmelerını dogru bulmuyorum . Ben Six Packlere Kavusmak isteyen biri olarak aynı zamanda vucut geliştirmde yapıyorum ve hocamız bana sürekli olarak pilav-tavuk gıbı besınlerden bahsedıyor. tavugu anlıyorum fakat pılavada abanmalımıyım. ve kardiyo yapmam ıcın herhangı bır talepte bulunmadı bana hoca sordugum zamansa gerek olmadıgını soyluyor. fakat benım packlere degıl yaklasmak daha usttekıler kendımı cok kasınca gorunur durumda . Acaba Bulk dediklerini yapıpta yaza dogrumu kardıyo yapmalıyım . Yada suanda kardıyo yapmalımıyım.
    2011de 90 kilo idim - 2016 65 kilo Mesaj yada devamına yorum olarak bı acıklama gelırse tesekkur ederım

2. betreal

betreal Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Heralde 90 dan düşen herkesin ortak hayali karin kaslari bende 9 ay önce 90 kiloydum

3. fbirfn

fbirfn Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Yaza kadar bulk yapman daha iyi olur bence herkes gibi. Yaza doğru yağ yakımına geçersin ikisi aynanda yürütülmesi çok zor. İkisinfrn birini seç

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. mfo29

mfo29 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bulk yapmakta bir sorunum yok keyfimde yerınde oluyor ama %3 yagı ne kadar surede verebılırım sonra yada %de kaca cıkar bılemedıgım ıcın korkuyorum suan cozumu spor yaptıgım gunlerde gunluk kalorı +200-400 yapıyorum (haftada4) diğer 3 gunde kalori açıkları bırakıyorum protein agırlıklı beslenıp 1500-2000kalori almaya calısıyorum
    --- Mesaj birleştirildi, 27 Şubat 2016 ---
    Kardeşim peki varmı bı gelişme pack lerde =D 65 kilodayım hala ama kardiyo mu yapmalıyım yoksa vg mi devam etmeliyim bilmiyrum

Sayfayı Paylaş