karın ve yanlarda kalan kalın yağ tabakasından kurtulma?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve jasper jones tarafından 27 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. jasper jones

jasper jones Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Arkadaşlar merhaba

23 yaşındayım, boyun 171 ve kilom 63. düzenli koşularla yaklaşık 75 kilodan 63 kiloya düştüm, M beden giyerken XS oldum falan neyse herşey iyi güzel de bu karın bölgesindeki kalın yağ tabakası gitmedi bir türlü. Oturduğumda, eğildiğimde falan yine göbek gibi görünüyor orası toplandığı için. Tekrar koşmaya da niyetim yok çünkü orayı eritene kadar yüzümden falan da gidecek çok zayıf görüneceğim. Yok mu bunun kesin, etkili bir yolu? Teşekkürler

2. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    63 kiloda yağ yakmak istemenin sebebi nedir? Amacın güçse de iyi görünmekse de kilo alman lazım.

3. jasper jones

jasper jones Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    amacım yağ yakmak değil, sadece karın bölgesinde göbek gibi toplanan kalın deriden kurtulmak istiyorum. oturunca falan göbek gibi toplanıyor

4. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Bunun için yağ yakman gerekiyor başka çare yok. Ama bu kiloda da yağ yakarsan iyice ufalacaksın. Önce bir 5-6 aylık bulka gir, şöyle 70 kiloya falan çıkıp sonra tekrar yağ yakımına gir. Böylece o bölgeden kurtulduğunda çok zayıf kalmamış olursun. Oturunca azıcık toplansın, önemli değil o.

5. jasper jones

jasper jones Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3

abi spora, fitness a gidecek falan pek zamanım yok. ne yapabilirsem sabah uyanınca ve gece uyumadan önce bir şeyler yapabilirim. bu yönde öneriler bekliyorum sizden

6. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Haa, evde kas kütlesi arttırmak biraz zor iş tabi. Ya eve dumbbell ve/veya bar alacaksın ya da vücut ağırlığıyla çalışacaksın ama vücut ağırlığıyla çalışma hakkında benim pek bilgim yok.

7. jasper jones

jasper jones Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    evde barfiks barı, roller mekik aleti ve direnç lastiği var. ne kadar iş görebilir acaba?

8. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Hiç faydası olmaz değil ama çok ilerleme bekleme. İlerlemek için sürekli kasların karşı karşıya olduğu direnci arttırman lazım, bunu ağrlık olmadan bir yere kadar yapabilirsin. Bunlarla yapacakların, biraz da şınav falan eklersen biraz irileştirir seni ama çok gözle görülür fark olmaz.

jasper jones bunu beğendi.
  9. jasper jones

jasper jones Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    anladım abi, yine de deneyeyim ben evdekilerle. çok teşekkürler

doxux bunu beğendi.
  10. GurkanDln

GurkanDln Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Evde yağ yakmak çok zor durum hocam , aşırı kilo kaybetmişsin ve yağların varsa %60-70 kasdan gitmiş xs ye duşmenin nedeni budur tahminim.Guzel beslenme ile ağırlık antremanı ile kas kütleni arttırmalısın.

Sayfayı Paylaş