Karın Programı Acı Hisetmeme

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve seyhane tarafından 25 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. seyhane

seyhane Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    8
    Merhaba,

Yaklaşık 1 haftadır 8 min abs workoutu uyguluyorum. Fakat antreman sırasında biraz yanma olsa bile antreman sonrasında herhangi bir ağrı veya kasılma hissetmiyorum. Bana kullandığınız ve sonuç aldığınız yada beğendiğiniz bir program önerebilirmisiniz.

Not:

Boy:1.80

Kilo: 75

2. alexbaysu

alexbaysu Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Yağ oranın nedir onuda söyleseydin

3. seyhane

seyhane Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    8
    Evde yağ oranı ölçen bir tartım var fakat kesin ölçtüğünü söyleyemem ancak %14 ve %16 arasında ölçüyor.

4. alexbaysu

alexbaysu Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Ortalama olarak dogru bir deger olabilir.Hareketleri dogru yaptiginiza emin misiniz?Ornegin mekiklerde tam degilde yarim kalkmaya calisin gozleriniz her zaman tavana baksin

5. seyhane

seyhane Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    8
    Hareketleri doğru yapıyorum. Hatta kollarımın duruş şekline dahi dikkat edip birebir yapmaya çalışıyorum ama herhangi bir ağrım sızım olmuyor. Antreman sırasında biraz olsa da antreman sonrası hiç acım olmuyor. En azından ilk haftalarda gülerken bile zorlanmam gerekir karın egzersizleri sırasında. Bu yüzden alternatif bir karın programı arıyorum. Zaten amacım six pack değil. Bu yağ oranıyla çıkartmakta son derece zor. Amacım şekilli ve sert bir karna sahip olmak. Fakat dediğim gibi hiç acı hissetmeyince gelişmiyor hissine kapıldım.

6. akman

akman Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Denizli
    Bende cok agır karın programı calısırım ilk baslarda agrı sızı yanma oldu ancak zamanla alısıyor vücut takma kafana , tam gaz devam et %8'e düştümüde yag oranın belli olur baklavaların

7. alexbaysu

alexbaysu Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Acı her zaman gelişim demek değildir.Evet genelde acı çekerken kaslarımız gelişir bu konuda yanlış yok.Düzenli olarak karın çalışmaya devam et amacın sixpack değil sıkılaşmak zaten.Benim ağrılarım yağ oranım düştüğünde başlamıştı.Yağ olmayınca bölge daha güzsel hissediliyor.Zamanla amacın sixpacke dönücek ama haberin olsun :)

8. seyhane

seyhane Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    8
    Zaten benim problemim acı çekme değil acı çekememe. Yani 1 haftada vücudum alışmış olamaz bu kadar. Antremandan sonra karnımda en ufak bir sızı dahi olmuyor.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 13:27 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 12:39 ----------

Tamamdır, sağolun bir ay boyunca daha level 1 ine devam edicem. Sonra duruma göre level 2 ye geçerim.

Sayfayı Paylaş