1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

karın problemi!

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve caglar89 tarafından 21 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. caglar89

caglar89 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadslar merhabalar , bundan 1 ay once 98 cm karnım vardı düzenli kardiyo antremanları ile suan 88cm , fakat resımdede gördünüz gibi bi miktar daha var göbek , su falan onu götürmek için yardımınıza ihtiyacım var !

Ekli Dosyalar:

2. flamel

flamel Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    mühendis
    Cardiyoya devam , beslenmeye artı önem. 1 ayda 10 cm incelme çok iyi bir ilerleme..Supplement kullanıyormusunuz ? Yağ yakıcı vs.. ?

caglar89 bunu beğendi.
  3. caglar89

caglar89 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    saol kardesım oncelıkle cevap verdiğin için , evet yağ yakıcı kullandım her sabah uyanır uyanmaz aldım kahvaltı yapmadan yarım saat kadar koşu üstüne yüzme fakat bunları yaparken belim inceldi ama kollarım falanda inceldi göğüsler küçüldü falan şimdi kardiyo yapmakdan korkuyorum ufalıcam diye verebılcegın tavsiye varmıdır ?

4. radyasyon35

radyasyon35 Yeni Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    dostum aynen devam 1 ayda 10 cm inceltmişsin tavsiyeyi sen vereceksin karnın iyi görünüyor 8-10 cm daha inceltsen yeter

caglar89 bunu beğendi.
  5. flamel

flamel Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    mühendis
    Yağ yakımında kas kaybı yaşamak istemiyorsan kardio ve idman saatleri ve bunlarla orantılı olarak doğru saatte yapacağın doğru beslenme çok önemli. Kolay değil kaç kilo verip vücudun , fiziğin yapısı değişiyior tabiki ayna karşısına geçtiğinde tuhaflık hissedeceğin anlar olucak fakat amacına ulaşmaya yaklaştığında ve ulaştığında aynaya baktığında tuhaflık hissi yerine mutluluk başarı hissine bıracak , kolay gelsin iyi çalışmalar.

caglar89 bunu beğendi.
  6. brhmcr

brhmcr Guest

Yag yakiminda karbo zamanlamasi onem kazaniyor. Ozellikle ac karnina yapilan kardio calismalari ve ardindan alinmayan karbo kas yakimina neden olabilir. Forumdaki arson definisyon dietine gozatabilirsin. DEfinisyon zor istir.

7. caglar89

caglar89 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    definisyon diyetine baktım hocam yapabılırım yani imkanlarım var fakat nekdar surelı devam etmeliyim bu diyete ?

8. FtgO

FtgO Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Mide kasları için çalışmıyorsunuz sanırım. Mide çalışırken ağırlık kullanmazsanız, çok tekrar yaparsanız kaslar büyümez.

9. xtina

xtina Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    pardon ne göbeği ben göremedimdee??

10. caglar89

caglar89 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    MIDE kasları ıcın calısıyorum heergün antreman yapıyorum ama herhlde dogru yapmıyorm :S az tekrar dahamı yararlı olur ?

Sayfayı Paylaş