karın ne kadar sürede düezelir

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Villeneuve tarafından 3 Mart 2007 başlatılmıştır.

1. okko

okko Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    dostum bence acele etme bende 116 kilodan 96 kiloya düştüm ve vucudumda ciddi derecededeğişiklikler oldu şimdi 1 haziran itibari ile burdaki hocalarımın yardımlarıyla salona başlıyorum cardio yapıcam ve bende önce midemi düzeltip sonra BB yapıcam. Sana tavsiyem sabırlı ol mesela benim vucudum spora çok yatkın o yüsden belkide şekil değişikliğim oldu ama ben 20 kilo verdim sen ise henuz yolun başındasın sabırlı ol eminimki sabredersen başarıyı kendinde görüceksin.
    En güseli ise eski pantolonlarnın artık bol gelmesi her görenin tebirk etmesi seni daha çok gaza getiriyo

2. asrin78

asrin78 Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    MUHASEBE
    Yer:
    İSTANBUL
    bende başlayalı 3 ay oluyo 90-91 bel ölçüsünden 83-84 e indim.
    bu süre zarfında cardio 3-4 kere yüksek tempo 15 dk koşmuşluğum dışında başka bir cardio hareketim olmadı!
    abs yi 2,5 ay ağırlıksız yaptım 2 haftadır ağırlıkla yapıyorum zaten abs nin yağ yakımına etkisi yok!
    Beslenmeme çok dikkat ediyorum yağ şeker tuz yok!
    gözle görülür gelişmeyi son 1 ayda sağladım aslınd ailk 2 ay belim aynı kaldı .
    ya havaların ısınmasından, ya eskiden haftasonları yaptığım fast food kaçamaklarına son vermemden yada son 5-6 antremanımda kullanmaya başladığım efedrin+cafein+aspirin üçlemesinden!(sadece haftada 3 gün antreman yapıorum aefedridini bu 3 gün sadece antremandan 30-45 dk önce alıyorum )ztn bu kutu bitsin kullanımı kesicem !
    Açıkcası hangisi etkili oldu bend ebilmiyorumhepsi etkilidir belki!

Sayfayı Paylaş