Karın kaslariyla ilgili

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Middlesmex tarafından 24 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Middlesmex

Middlesmex Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba öncelikle cidden bu konuda arama yaptim bilgiler edindim ama istediğim yaniti bulamadim o yüzden kilitlenmezse sevinirim soruma geçiyorum ;
    74,5 kiloyum o civar yağ oranim 13 boy 178
    amacim karın kaslarimi cıkartmak merak ettiğim birşey var benim karın kaslar gece işiğinda oda sadece ortadakı packler üstekıler değil altakılerde değil tam ortadakı genelde en büyük olan gözüküyor şimdi bu karin kaslarin tamamimin gözükmemesinin nedeni fazla yağ oranimi yoksa yeterince gelişmemesi mi yani 3 ay sürem olsa 3 ay cardio mu yapayim 3 ay karin mi ikisi en mantıklı ben ikisini yapicamda asıl amacım karin kaslarin niye gözükmüyo dese biri yağ oranim mi fazla dicem yoksa yeterince gelişmediler oyüzden mi gözükmüyolar dicem ? yağ oranim cok olsa gece işikta niye gözüküyo ortadakı kaslar benim bundan anladiğim anlamak istediğim kas diyorki ;
    bu kadarini gösterebiliyorum az abs calısta hepsini cıkarayim yani abs caliş hepsi ciksin gibi :badgrin:

umarim anlatabildim teşekkürler

2. ARMER

ARMER Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    doktor
    Yer:
    istanbul
    karın kaslarının belirginleşmesi için en iyi yol diettir. protein ağırlıklı beslenip ağırlık çalışmaya devam et derim...

3. Middlesmex

Middlesmex Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Onlari yapip ustune bi diyet halledermi diyosuniz

Sayfayı Paylaş