karın kaslarını görünür hale getirmek

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve mnnk44 tarafından 6 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. mnnk44

mnnk44 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaslar merhaba iyi forumlar öncelikle
    178 71 kiloyum yağ oaranım düşük seviyede karın bölgesi sert fakat kasları görünür hale getiremiyorum..Karın hareketlerini uyguladığım programı 2 kere değiştirdim ve ağırlık kullanarak yapıyorum görünür hale gelmesi için ve toplamda 5-6 hareket yapıyorum agırlıklı ve ağırlıksız olmak üzere içinde supersetler barındırıyor .haftada yaklaşık 3 gün karın yapıyorum.acaba yağ yakacı ürünler kullanmam gerekiyormu karını görünür hale getirmem için(l-canite gibi)? şuan dymatize iso 100 kullanıyorum protein olarak.

2. romeofek91

romeofek91 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    karın kası çok hassas bi kas beslenmenin en çok önemli olduğu kas birde yaptığın çalışmalar hep aynı rutinde olmamalı değişikliklerede girmelisin mesela ben 8 dakikalık karın videosunu yapıyorum günlük gerçekten yanma ve acı hissettiriyor ve level 2 level 3 level 4 level 5'e kadar uzuyor tabi bunu yap demiyorum tam sonuçlarını bende almadım ama şurdaki programı her antrenmandan sonra salonda uygulayabilirsin değişiklik olsun diye

Karın kasında en önemli şey tükenene kadar iyice kasları yakıp kavurana kadar devam etmek ve bu programda buna uygun deneyebilirsin :)

Rkn bunu beğendi.
  3. mnnk44

mnnk44 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    bildiğim kadarıyla hergün karın yapmak (yani aynı bölgeyi çalıştırmanın) yararı yok.o yüzden benim programımda 1gün göğüs sırt / 2.gün on kol arka kol omuz + karın programımın yarısı(yani 3 hareketi) / 3.gün bacak ve karın(6 hareketin tamamı) bu şekilde yapıyorum ve dediğim gibi çıkması için ağırlık ile yapıyorum karın hareketierini normal şekildede ağırlıksız denedim fakat etkisini göremedim

4. Murat BULBUL

Murat BULBUL Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Kardeşim başka programlar var mı böyle elinde? Ya da programı nerden buldun söyleyebilir misin? Beğendim açıkçası :)

5. Sail

Sail Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    Ağırlıksız denemede gelişememe nedeni
    Misal 20 tekrar crunch yaptınız kendiniz daha yapamıyacağınızı zannedersiniz ancak 10 tane daha yapabilirsiniz.
    Bunun yüzünden

6. romeofek91

romeofek91 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    burdan buldum başka yok elimde malesef ya beğendiyseniz ne mutlu :)
    Hardcore Karın Kasları - Antrenman

Murat BULBUL bunu beğendi.
  7. Pardon!

Pardon! Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar karın kası mutfakta olur..yani nasıl besleniyorsanız siz o sunuz..Yalandan yere 1000 lerce mekik çekmeyin..C. Ronaldo günde 3000 mekik çekiyormuş hurafelerine aldırmayın..Vucuttaki yağ oranını düşürmeye çalışın..Erkeklerde yağ bel karın bölgesinde kadınlarda basende birikir genellikle..(Tabiki tüm vucutta yağ birikir fakat yoğunluk buralardadır)Bu sebepten sağlıklı yiyeceklerden oluşan bir diyet ve sağlam bir antreman ile karın bölgesini görünür hale getirmeniz mümkündür..Karın çalışılmalı mı ? tabiki ..Fakat abartmalara luzüm yok..Zaten gün içerisinde sürekli olarak çalışan bir kas grubu karın..Gidin göbekli dedeniz de bile six pack vardır..Fakat görünmeme sebebi göbeğini kaplayan yağlardır..Birde karın kası çalışmalarında oblikleri çalıştırırken ağırlık kullanmayın..Bu yanların gereğinden fazla gelişmesini sağlar ve estetik olmayan bir görüntü meydana getirir..Oblik kaslarınızı kendi vucut ağırlığınızla çalıştırın..Yağ yakımı ve sağlıklı diyetler için sitede bir sürü başlık var inceleyebilirsiniz..Sağlıklı günler.

Sayfayı Paylaş