Karın kaslarını etkili nasıl çalıştırabilirim?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve eKBS tarafından 14 Ocak 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. eKBS

eKBS Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Haftada ortalama 4 gün olmak üzere 6 aydır vücut geliştirme ile uğraşmaktayım. Bugüne kadar yaptığım tüm programların sonunda belli başlı bazı karın haraketleri de verdi hoca. Şuanki çalışmam 3 güne bölünmüş durumda her günün sonunda da yine karın haraketlerim var her gittiğimde omuz, biceps, göğüs gibi haraketlerin sonunda bunları da yapıyorum. Alt karın kaslarımın fazla çalıştığını düşünmüyorum sizce neler yapmalıyım? Programım için yorumlarınızı bekliyorum.

3x15 Three Abdominal (Minderde uzanarak ilk önce ayak tabanları yerde dizler çekili 15 tane, daha sonra bacaklar havada dizlerden 90 derece bükük 15 tane, en son bacaklar tamamen yukarda tutularak 15 tane. Toplam 45 tane 1 set sayılıyor.)

3x20 Minderde yatıp bacak bacak üstüne atmak ve ters dirsek ile ters diz'e deymeye çalışmak.

3x15 Pilot (Dirsekler ile bir düzenekten güç alarak vücut dik havada ve sırt arkaya yaslanmış, bacaklardan dizlerden mideye çekilip indiriliyor.)

Teşekkürler.

2. hasjay

hasjay Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    0
    bak sayfanın üst kısmında arama butonu var.oraya gir,sorununu hallet.alt mide için diet şart.

NİKE bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş