Karın kaslarım tepkisizleşir mi?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve fire80 tarafından 15 Ekim 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. fire80

fire80 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar.Her antremanımda karın egzersizlerini yapıyorum.Örneğin göğüs ve biceps çalıştıktan sonra karın egzersizlerini yapıyorum.Karın kaslarıma önem veriyorum six pack yapmak istiyorum.Bu isteğimede uygun beslenmeye çalışıyorum.Yalnız bu aşamada bir iddiayla karşılaştım ve sizlerin fikirlerini almak istedim.Vücut geliştirme konusunda bilgisi ve tecrübesine güvendiğim bir arkadaşım karın egzersizlerini çok yaparsan bir aşamadan sonra karın kasların tepki vermemeye başlar.Ayrıca besinler çalıştığın bölgeye yoğunlaştığı için diğer adele gruplarında fazla gelişme göremezsin dedi.Acaba sizler ne dersiniz bu konuda.Değerli yorumlarınızı bekliyorum.

2. Cloud

Cloud Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    İstanbul
    eger spor'a yeni basladıysan ve cok yaglı degilsen önceligi diger bölgelere verebilirsin mesala ben ilk basladıgım günden beri yaparım hep mide eger hergün calısıyosan cok fazla calısma örnegin 15dk kadar tepkisizleşme diye bi durum yok calışan ve iyi dinlenen kas gelişir antremandan sonra cok sert mide yapıyosan haftada 2gün eger 15dk kadar yapıyosan 4gün calışabilirsin hareketleri yavaş ve yedire yedire yaptıktan sonra hiç bi sorun cıkmaz six packlerde kolay cıkmıyo gerçi 7aydır yok mesala bende :)...

3. aros

aros Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu six packlerin çıkması için evde yapılabilecek hareketler varmıdır? ve ne kadar yapılmalıdır.Bende yeniyim pek bir bilgim yok yardımcı olursanız sevinirm

4. fire80

fire80 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Söylediğinize göre ben biraz abartıyorum o zaman:)Ben haftada 5 gün antreman yapıyorum ve bu 5 günün her gününde mide çalışıyorum.Mide çalışması da bel çalışmasıyla felan beraber 40-45 dk sürüyor.

5. 2shae

2shae Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
  6. alialiali75

alialiali75 Üye

Beğenileri:
    3