Karın kaslarım sıkmadan belli olmuyor

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve tolqaa1 tarafından 2 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. tolqaa1

tolqaa1 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba ben nerdeyse hic karın kası calısmıyorum fakat açken sıktığımda bayağ belirgin şekilde çıkıyorlar ama sıkmassam çıkmıyorlar internetten yag oranını olctugumda yuzde 8 cıktı

2. avengeren

avengeren Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    53
    İnternetten yağ oranı ölçülmez dostum. Ve sıkmadan çıkmıyorsa ya yağ oranın daha yüksektir ya da karın kaslarının hacmini büyütmelisin.

3. tolqaa1

tolqaa1 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Bel oranının kaç cm oldugunu felan sorarak ölçtü bilemiyorum bende yanlistir diye dusundum ve nerdeyse hic karın calısmıyorum onun icin hacmi az olabilir.

4. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    zayıflıktan görünüyorlardır biraz yemek ye ...ve görünmel4erini istiyorsan idman yap.

5. srrcan

srrcan Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Zayıflıktan öyle görünüyorlardır. Eğer karın kasını belirginleştirmek istiyorsan günde 4x10 mekik ve sırt üstü uzan ayaklarını 10 cm kadar havaya kaldır 1dk durmaya çalış(yalnız sadece ayaklarını kaldır, vücudun yer ile temasta olsun). Bunları yaparak karın kaslarına biraz hacim katabilirsin.

6. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    arkadaşlarımın söyledigi dogru. sanırım sen vg ya yapmıyorsun ya da yeni başladın ya da hiç karın çalışmıyorsun.emin ol zayıflıktandır.agırlıklı bir şekilde karın çalışmalısın ama her gün degil. karın kaslarının da bir kas oldugunu unutma.agırlıklı çalış ve 1 gün dinlendir.beslenmene dikkat et. zamanla hacim alır.saygılar

Sayfayı Paylaş