Karın kasları

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve BugraTheThird tarafından 1 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. BugraTheThird

BugraTheThird Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Öncelikle herkese selamlar :) Bu foruma daha yeni üye olduğum için daha tam kavrayamadım hangi konuyu nereye açacağımı o yüzden yanlış yerse mazur görün.

Asıl konuma gelecek olursak ben eskiden aşırı kilolu bi insandım kat kat göbeğim vardı arka taraf almış başını gidiyodu. Sonra bi gün yeter dedim ve bu spora başladım. Diğerleri gibi değildim yani kaslarım güçlü olsunda göbeğimde olsun demedim :D 4 ayda hem fazla kilolarımı verdim hemde baya bi yol kathettim fakat yazdan bu yana biraz ara vermek durumunda kaldım okul falan derken duh şimdi ise tek sorunum göbeğin tam uç kısmında küçük bi yağım var ve onu nasıl harcayacağım hakkında bi bilgim yok. Yani biliyorum nasıl harcayacağımı fakat bana daha hızlı ve etkili yöntemler lazım malum sınavlar falan geniş vaktim yok. Bu yağ dışardan gözükmemekle birlikte (six pack de yaptım bu arada) six packlerimin aralarınada sızıyor olduğundan daha az görünmesine neden oluyo. Buda normal olarak moralimi çok fena bozuyo.

2. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    göbeğin önceki kısmını nasıl erittiysen öyle eriteceksin.ama oradaki birazcık yağı yakmak gerçekten zahmetli oluyor.

3. Sigmσ

Sigmσ Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    bir süredir forumdayım ve ilk öğrendiğim şey şuydu: bölgesel yağ eritmenin mümkün olmadığıydı
    ^^ arkadaşın dediği gibi önceki cardio programına devam edersen bence etkisini görebilirsin

4. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : https://www.bodyforumtr.com/vbforum/kar-n-kas-t6345.html

Arama Kelimeleri :

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş