Karın kasları konusunda aklım karışık

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve CursedChico tarafından 10 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. CursedChico

CursedChico Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    16
    Yer:
    Istanbul
    Çok şey okudum burda, başka yerde. Kimi yerde her gün çalışmak sorun olmaz, kimi yerde haftada 2 gün. Kimi yerde ağırlık olmadan sıklaşma olmaz, kimi yerde sıkılaşma için kendi bedenimle, kaslaşması için ağırlıkla deniliyor.

Benim göbekte hafif yağ var. O yağın bunla erimeyeceğini biliyorum. Karnımın sert olmasını istiyorum. Sert derken kaslı. SIkınca sert, normalde de sert olmasını.

Her gün çalışıyorum mekik, antreman sonrası ve antreman yapmadığım günlerde. Ben yanlara ağırlıkla giriyordum ama sanırım oraların kalınlaşması ihtimali var böyle.

En az 6 farklıkhareket yapıyorum en az 3 set her biri. Crunchta 60 70 kilo giriyorum, bayağı sertleştiriyor. Ama hiçbir günün sonunda ağrı hissetmedim.2 aydır düzenli yaptığımdan, alıştı belki vücut ya da yanlış yapıyorum ama bayağı yanma oluyor.

Dediğim gibi amacım sartleşmesi ve yaza doğru kardiyo yapınca erirse oralar, iyi bir görüntnün olması.

2. CursedChico

CursedChico Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    16
    Yer:
    Istanbul
    HAftada 2 gün yapıyorum diyen de karın kaslarına kavuşmuş, her gün yapıyorum diyen de. Günde 1000 tane yaspıyorum diyen de, günde 5 set 15 tane diyen de.

3. Angelo

Angelo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ayni şeyden benimde kafam karıştı cok ince su mu yag mi bi tabaka var normalde aynaya bakinca 6 parçalar ama yumuşak ve göbek gibi duruyo bende her gün statik çalısma yapıyorum bilmiyorum nolcak ama deniyecegim yaza az kaldı sert ve parcalı karın kasları şart bu konu hakkında bilgisi olan bize bilgi verebilirse sevirim :(

Sayfayı Paylaş