Karın Kasları İçin Programım!?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Silence tarafından 2 Haziran 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Silence

Silence Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Karın kasları için farklı günlerde farklı uygulamalar yapıyorum. Öncelikle eğik sehpada Decline Crunch hareketini 7.5kg ağırlık ile 100 tekrar çalışıyorum. Bundan sonra, yine eğik sehpada 150-200 arası meik hareketi yapıyorum. Daha sonra Çakı hareketini 60 tekrar yapacak şekilde yapıyorum ve son olarak da 2 elime 8kg ağırlıkları alıp Dumbell Side Bends hareketini yapıyorum.

Bir diğer çalışmamda ise; öncelikle Crunch sehpasında sıkıştırma hareketini yaklaşık 100 defa ağır bir şekilde çalışıyorum, yani sıkıştırma anında hafif durarak. Daha sonra eğik sehpada mekik yapıyorum 200 tekrar olacak şekilde. Daha sonra Çakı yapıyorum 60 kez ve son olarak Dumbell Side Bends yapıyorum yine 8kg ile..

Sizce böyle bir çalışma şekli nasıl? Bunu 1 gün ara vererek yapmaya özen gösteriyorum. Bunların 2sini birleştirmem daha mı uygun olur acaba? yani ilkine Crunch'ı eklemek?? ya da Ağırlıkla yaptıgım decline crunch yerine normal crunch yapmak???

Bu arada bahsetmiş olduğum Ağırlıklı Decline Crunch hareketini şu şekilde yapıyorum;

Karın çalışmam hakkındaki yorumlarınız nedir? Bu arada Lipo 6ya başlamıştım ama uyku problemi yaratınca direk bıraktım. Bunun yerine en hızlı yağ yakımını nasıl sağlayabilirim? Geçen bir ölçüm yaptım %21.9 yağ oranı mevcut... Karın kaslarını iyice belirginleştirmek istiyorum doğrusu...
    Saygılar

Sayfayı Paylaş