Karın kasında problem

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve eleroniel tarafından 30 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. eleroniel

eleroniel Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    Merhabalar arkadaşlar sizlere sorum olacak;
    spora başlayalı 1 ay kadar oldum fakat öncesinde düzenli şınav mekik çekiyordum.karın kaslarımın six pack haline gelmesi için çabalıyorum fakat sadece karnın üstündeki 2 parça belirgin.boy 182 kilo 64 sizce kardiyo ve diet uygulamalımıyım? iyi forumlar dilerim.

2. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Açıkcası boy ve kilona bakarsak pek yağlı bir fiziğin olacağını sanmıyorum. Yani karın yapını da bilemiyoruz. Eğer resim eklersen daha fazla yardımcı olunabilir. Ama şunu söylemekte yarar var karın kası için diyet şart. Ayrıca en üstteki packlerin çıkması diğerlerine göre daha kolaydır

eleroniel bunu beğendi.
  3. eleroniel

eleroniel Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    çok ince bir yağ tabakası var göbek yok ama kalan 4 parça görünmüyor diet ve kardiyoya başlıyorum.

4. dmr

dmr Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    -
    Yer:
    Ankara
    yaşında zaten 17 bence diyet ve kardiyoya pek gerek yok diye düşünüyorum. Sadece çalışmanı belli bir düzene koy ve mekikte fln setlerle gir derim ve ayrıca son sete kesinlikle karnı yakacak şekilde ayarlamalısın. ve haftada 4 gün fln karın çalışırsan daha iyi ve beslenmende kalori ve proteini iyi almaya bak ve çalışmalarını öğlen yap. Bunlarla çok kolay halledeceğini sanıyorum ama kesinlikle sallamadan düzenli ve düzgün bir şekilde yapman lazım. Ha şölede bişi deyim bazıları karın kasında biraz zorlanmadan direk bırakıyorlar eğer beslenmende yeterliyse aslında zorlandığın andan itibaren yeni bi sayı yapmalısın ki karın kasların zorlansın :)

5. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    Daha önce benzer bir konu açılmıştır.

Arama Kelimeleri:

Karın kası

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş