Karın kası yapmak için neler gerekiyor ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve AhmetDURSUN tarafından 21 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. AhmetDURSUN

AhmetDURSUN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar Boyum 1:75 Kilo :63 Karın kası nasıl yapabilirim önerebiliceğiniz bir program varmı Salona gidiyorum 1 ay oldu gideli ama programımda mekik hareketleri yok acaba yeni başladığımdan zararı olacadığından mı hocam programamı eklemedi bende karın kasını sevdiğimden istiyorum acaba bilgi ve yardımcı olabilicek abilerim arkadaşlar varmı

Şimdiden yardım edenlere çok teşekkürler

2. jimraynor

jimraynor Üye

Beğenileri:
    961
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Yer:
    Antalya
    Karın kası için karnınızdaki kasın gelişmiş olması + düşük yağ oranı gerekir. Yağ oranınız düşük olmasına rağmen kasın kasınız belirgin değilse decline mekik ve leg raise yapabilirsiniz. Başlangıç için iyi 2 karın egzersizidir. Eğer yağlıysanız ne yaparsanız yapın karın kasınızı göremezsiniz.

AhmetDURSUN bunu beğendi.
  3. CaglarYildiz

CaglarYildiz Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Ankara
    boyuna göre kilon az eğer karın kasların görünmüyor ise jimraynorun dedği gibi alt ve üst karın çalışarak ortaya çıkartabilirsin beslenmende düzgün olcak tabiki basit karbonhidratlardan uzak durcaksın hamur işi fast food trans yağ ile yapılmış kızartmalardan uzak durman gerekli forumda çok fazla konu var araştırırsan nasıl beslenmen ve hangi hareketleri yapman gerektiğini bulabilirsin detaylı olarak

4. AhmetDURSUN

AhmetDURSUN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Beslenmeme dikkat ediyorum yağlı yiceklerden kaçınıyorum hocamın verdiği yemek listesini uyguluyorum peki vücudumdaki yağ oranını nasıl öğrenebilirim birde bu egzersizleri nasıl çalışmamı önerirsiniz set halindemi yoksa çekebildiğim kadar yapıp bırakmak mı ?

5. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Set halinde tabi

6. Ertan05

Ertan05 Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa
    Dostum karın kasları azgın kaslardır bunu unutma sürekli mekik çekip zamanını harcama. Daha farklı hareketler yapabilirsin.

7. AhmetDURSUN

AhmetDURSUN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    decline mekik ev şartlarına göre yapamıyacağım için jimraynor leg reise egzersini uygulacağım setler kaçar adet olmalı dinlenme süreli ne kadar olmalı daha önce hiç mekik çekmedim bunuda belirtiyim

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:15 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:12 ----------

Daha farklı hareketler derken mesela neler ?

8. Dynamo

Dynamo Üye

Beğenileri:
    1.714
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Çakı hareketi. Crunch ve çeşitleri.

Evde çalışıyorsan. p90x in abs çalışmalarına bak çok etkili.

9. fthnl07

fthnl07 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar yeni üye oldum konu açamıyorum da bir sorum var: ben profesyonel olarak degil de amator olarak oyle biraz karın kası yapmaya calısıyorum. 4 pack mi ne herhalde. alt 2si tamam ama ben ust 2sini calıstırmak istiyorum. neler yapabilirim?
    16.yasındayım
    62 kilo, 167 boyundayım

bu resim şimdiki az da olsa olan karın kasım:

http://e1203.hizliresim.com/v/p/3qw4y.jpg

bu resim ise karnımı sıkınca karnımın aldığı hal, karnım boyle olması icin ne kadar, nasıl calısmalıyım?

http://e1203.hizliresim.com/v/p/3qw6n.jpg

Son düzenleme: 21 Mart 2012

Sayfayı Paylaş