karın kası ve yanlar

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve kivrak tarafından 25 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. kivrak

kivrak Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba öncelikle ben 20 yaşında 1.78 boy76 kiloyum geçen sene bu zamanlar 100 kiloydum body yi bırakmıştım ve 15 kilo almıştım..8 ay içinde 25 kilo verdimm body ye devam ettim yanında şuan fazla küçüldüğümü hissediyorum özellikle omuz bölgesinden ve yan bölgelerimde hafif yağlanmalar kaldı bu da üçgen görüntüyü bozuyor body sportunu 17 yaşından beri yapıyorum aralıklarla bu yıl 8 ay aralıksız devam ettim..sorum şu kilo aldığımda yanlarım ve göbeğim de yağlanıyor kilo verdiğimde cüsse olarak yukarılardan da küçülüyorum ayrıca deri sarkıklığım var gibi çok sıkı değilm 25 kilo verdikten sonra fakat hergün 120 mekik çekiyorum..şu an 2 aydır antrenmanları bıraktım evde mekik şınav barfiks çekiyorum fakat kas kütlemi korumak için et ağırlıklı beslenmeme devam ediyorum gece yeme alışkanlığım çok kötü ama gece 2 gibi midemin kazıntısından uyuyamıyorum kalkıp atıştırıyorum ..üst tarafları koruyarak karın ve bel bölgemi güzel bi şekle sokmak istioyurm sizce bu anlattıklarıma dayanarak ne yapmam gerekir?:badgrin:

Sayfayı Paylaş