Karın kası ve Yağ oranı ??

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Safak16 tarafından 11 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. Safak16

Safak16 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    merhaba arkadaşlar,başlıktan da anlayacağınız gibi sorum karın kasları ve yağ oranı hakkında

Karın kaslarının adonislerin ve aslında tüm kasların tam olarak belli olması için yağ oranını düşük olması gerektiğini biliyorum ama sorunum ;

ben zaten ektomorf yapıda biriyim,zayıfım kemiklerimde ince, zar zor belli bi kilo aldım Allaha şükür kaslarımda kiloma göre var ama karın kasım hiç yok,yeni başlıyım hareketlere dedim zayıfım zaten kolayca çıkarlar dedim ama tüm yağlar göbekte birikmiş,zar zor kilo alıyorum o da gitmiş göbeğe yağ olarak, ne yapıcam bilmiyorum..

Kardiyo yapıyım eritiyim diyorum zaten bana yeten ayakta tutan az çok kilom var onuda verirsem naparım? diğer yağlar sorun değilde göbek berbat işte.her tartıya çıkmam benim moralimi düşürür götürür, ama karın kası da istiyorum , off zor durum yani benim yağsız kilo almam gerek, kas et kütlesi gerekiyor bunun için ne yapmam gerekiyor ????

yardım ederseniz çok makbula geçer valla

[​IMG] buna yakın görüntü elde etmek için inanın ne gerekiyosa yaparım ne gerekiyorsa yerim,yağsız etli kas kilo kütlesi amacım,lütfen yardımcı olurmusuunuz

2. Destiny

Destiny Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Forum'u biraz gezersen ihtiyacın olan bilgilere ulaşırsın.
    Protein ağırlıklı beslenirsen kas oranını arttırır yağ oranını düşürürsün.

3. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Karın egzersizleri yaparak karın kaslarını büyütmen gerekiyor. Kendi vücut ağırlığınla çok sayıda tekrar ettiğin egzersizlerle değil de makinelerde ağır kilolar kullanarak 15-20 tekrarlı setler yapmayı deneyebilirsin. Karın kasları hacim kazandıkça, üstünde bir miktar yağ dahi olsa kendini belli edecektir. Ancak tabii ki zaman alacak.

4. Kursat38

Kursat38 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Karın kaslarına hacim kazandırman gerekli yağ oranın düşük olsada karın kasların güçlü değilse gözükmez gözükse bile göze o estetiği veremez.

5. RabbitHole

RabbitHole Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    eğer karın kaslarını geliştirirsen %10 yağ oranı civarında karın kasların görünür...

6. NEBUKADNEZAR

NEBUKADNEZAR Üye

Beğenileri:
    245
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    Buna yakın dediği karın kaslarının sahibi de "Lazar Angelov" : ) Senin hedef baya baya baya x10 büyük kardeş.Büyük hedefler koyarsan çabuk pes edersin.O adamın 2003teki halinde bile baklavaları gözüküyor adam hayvan gibi,bu hali de 2011-2013 olması lazım.Yani sende daha karın kası gözükmezken bu adama yakın olması icin ne yapmam lazım diyorsun.Adamın 2003teki halinde bile baklava var.Ama 2006da baklavaları olmuş yani.Tam olarak 2006da baklavalar olmuş,sonrası biraz daha hacim + oblikler serratus bölgesine girmiş.
    Steroidle dahi o kasları ona yakın yapman en az 2.5 3seneni alır.Steroidsiz sen düsün.Yani hedefi koyarken çok uçtan koyma az az koy ki moralin bozulmasın.

7. Destiny

Destiny Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Zor ama imkansız değil

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

8. NEBUKADNEZAR

NEBUKADNEZAR Üye

Beğenileri:
    245
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    + olarak bu adamlarda zaman bol,tüm zamanlarının cogunu bu işe ayırıyorlar.Para bol.Genetikleri de iyi.Ama ona rağmen steroidle 2-2.5senede anca yapabiliyorlar.Sen ögrencisin senin yeterli zamanın var mı ? yok.Paran var mı ?Aileye baglısın para konusunda o da yok.Genetik var mı orası belli degil iste var olabilir de olmayabilir de.Yani uzun sözün kısası,bu adamlarda bunca imkan varken + steroidle bile anca 2-2.5sene alıyorsa bu iş,sen steroidsiz bu imkanlardan yoksun ne kadar sürece yapabilirsin bir düsün bakalım.

9. SlimManBigDreams

SlimManBigDreams Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    İngilizce Öğretmeni
    Yer:
    Trabzon
    Dostum beslenmene dikkat et protein ağırlıklı beslenmen kas oranın içi yardımcı olacaktır abur cuburlardan cipslerden hamburgerlerden kaçın ve haftada en az iki kere karın antrenmanı yap zamanla belli olur merak etme ama hergün yapma bi gelişim sağlayamazsın

Sayfayı Paylaş