karın kası sorunu

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve aykutas tarafından 30 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. aykutas

aykutas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar karın kaslarını tamamen parçalamak için en etkili hareketler nelerdir günde kaç tane mekik kaç set çekmek lazım...birde kilo vermek için koşu bandımı daha etkili yoksa uzaymı ???

2. brhmcr

brhmcr Guest

Karın kaslarını tamamen parçalamak için en etkili yöntem beslenme programı yapmaktır, mekik çekerek çıkacak birşey değildir karın kasları.

3. mertcvk

mertcvk Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Karın kası yapmak sabır gerektirir.Genelde her insan spora başlar başlamaz mekik çeker ve ''karın kaslarım çıkacak'' düşüncesine kapılır.Kendinizi karın kaslarınızı geliştirmeye hazırlamadan önce yapmanız gereken yağ oranınızı düşürmek olacaktır.Çünkü yağlı bir vücutta yapılacak egzersizler çok da fayda etmez.Bu yüzden eğer ki yağlı bir vücuda sahipsen yağ yakımın için eğitmeninden destek al.Eğer yağ oranın iyiyse vereceğim siteye bakarak güzel hareketler öğrenebilirsin.
    Kolay gelsin

http://www.coopersguns.com/videos/exercise-encyclopedia/abdominals/

4. Alpturk

Alpturk Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Kendimden söylüyorum.1 Aydır düzenli olarak günlük 200 mekik çekiyorum.Gözle görülür bir biçimde şekillenmeye başladı.Tabi herkesin vücut yapısı farklıdır fakat ben zayıf bir bireyim.Belkide bu sebeple daha çabuk çıkmıştır.

Sayfayı Paylaş