Karın kası için yardım?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve varokav tarafından 9 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. varokav

varokav Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    karın kası için ayağın karna çekilerek yapıldığı bir antreman var alt karın kası için leg riaise benzeri oturarak veya yere yatılarak yapılıyor. etkili olurmu? üst karın kası içinse yarım mekik sit-up dahamı faydalıdır? fikirlerinizi bekliyorum???

2. enya

enya Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    Alt karın için en faydalı hareket odur zaten. Beslenmeyi söylemiyorum bile isterseniz bu hareketten 1000 tane yapın beslenme iyi olmadığı sürece o karın kaslarını göremezsiniz :)

3. surakings2

surakings2 Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    VG
    Yer:
    Sivas
    Alt karın için benim en favori hareketimdir ayağı karına doğru çekmek.

1.Oturarak ayağı karına çekmek
    2.Barfix demirine asılarak dizi hafifce kırıp dizi olduğunca yukarı kaldırmak

Bu 2 hareket alt karın için Harika.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 14:33 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:30 ----------

Unutmadan üst karın için Yarım mekik yeterli bence.

4. serdar2

serdar2 Üye

Beğenileri:
    532
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Purchase
    Yer:
    Avusturya
    valla benim icin en iyi karin hareketi, triceps pushdown halat ile yapilan hareket.
    Resmen tum karin kaslarim calisiyor, gerekirse cross seklinde daha yogun idman yapilabiliyor.Burda dikkat edilmesi gereken, fazla agirlik girmemek, yoksa bel kismina cok fazla yuk biniyor.Sakatlik kacinilmaz. Leg raises yavas sekilde hissederk yapinca resmen Pump etkisi oluyor karinda. Sekillendirmekten cok kas eklemeye yonelik hareketler bunlar.Ve ben cok memnunum.Resimlerimin oldugu yerde karin kaslarimi gorebilirsiniz. Tamam muthis fit degil ama 100 kilo uzeri icin 183 boyunda birinde kaslarin gozukmesi kolay bi is degildir karinda.

Gene de herkesin deneyerek bulacagini dusunuyorum. Ama triceps pushdown halat hareketinde yapilan hareket bence 1 numara .

Berkay Türkkan bunu beğendi.
  5. varokav

varokav Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    beslenme konusunda haklısınız sabahları kalkınca tahıl gevreği ve yağsız süte başladım. umarım faydası olur. karın çok geç gelişen bir bölge göğüs gibi değil açıkçası. bilgileriniz için teşekkürler. doğru yoldayım galiba.)

6. surakings2

surakings2 Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    VG
    Yer:
    Sivas
    Çalıştığın bölgedeki Damarlar belirginleşmiş ise,Doğru yoldasın demekdir Bana göre:D

7. destan30

destan30 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    selam 1.72 boyunda 70 kiloyum hergün 15 dakika mide çalışması yapmaya başladım.genelde bisiklet mekiği ve yarım mekik çalışıyorum.antremandan sonra yumurta yiyip kefir içiyorum.amacım sadece baklava karın kasların sahip olmak o kadar.acaba doğru yoldamıyım.cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Sayfayı Paylaş