Karın kası hakkında.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve K!rk tarafından 27 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. K!rk

K!rk Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Herkese merhabalar.Forumda birkaç konu gezindim karın kası ve bu kasın şekli hakkında.Bazı arkadaşlar yamuk olmasından şikayetçi ve bu durumun genetik olduğu söyleniyor.Salona yazılalı 1 ay oldu öncesinde evde sadece kol çalışıyordum.Şuan ise mekik çekerken bariz bir şekilde hareketi yaparken karın kaslarımın yamuk şekilde kasıldığını hissediyorum.zeminin yamukluğundanmıdır yoksa mekik aletinde bir sıkıntımı var anlamış değilim.Kasın yamuk çıkması tedirgin ediyor beni açıkçası.Acaba bahsettiğim şekilde hareketin yapıldığı zeminin yamukluğu veya mekik aletindeki dengesizlik karın kasının yamuk çıkmasına sebep olurmu?:confused:

2. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    bazı karın genetiği simetrik olmayabiliyor. bahsettiğin büyük ihtimalle genetik bir durum. çaresi maalesef yok.

3. buraksaibot

buraksaibot Yeni Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    28
    kötü karın kaslarının çalışmayla alakası bile yoktur , karın kası hazine gibidir sen kazma kürekle kazarsın toprağı artık ne çıkarsa bahtına

4. SlimManBigDreams

SlimManBigDreams Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    İngilizce Öğretmeni
    Yer:
    Trabzon
    Tamamen genetik bir durumdur o kimininki ip gibi dizilir 6 tane kimininki simetrik olmaz ama kendini üzme derim benimkilerde şahsen simetrik değil ama gelişince çok iyi duruyor emin ol ;)

5. K!rk

K!rk Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Baya kilo vermeme rağmen biraz göbek var yinede.1.82 boy 71 kg'ım.Karnı içeri çekip biraz öne doğru eğildiğimde sağ taraf sol taraftan biraz daha aşağıda duruyor.Sanırım iyice belirginleşene kadar net bir şey söylenemez.

Sayfayı Paylaş