karın kası hakkında :)

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve burki1918 tarafından 11 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. burki1918

burki1918 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba 15 yaşındayım vücudumda yağ çok az evde 20 kiloluk dambıl ve göğüs lastiğim var onlarla çalışıyorum 6 tane baklavam var belli oluyor ama 7 ve 8. baklavalarla ilgili merak ettiklerim var hemen göğüsün altında baklavaları oluyor orası benim vucudumda boşluk göbeğin hemen altında baklava çıkabilir diye düşünüyorum orayıda nasıl çalıştırıcam onu bilmiyorum mekiği çokçekiyorum ama orası etkilenmiyo demekki nasıl orada baklava çıkarabilirim yazı biraz saçma oldu gabila ama :) anladıysaanız cevap bekliyorum :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 01:57 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 01:43 ----------

benim karın kaslarım aşşaya kaymış gibi :) bir sürü resme baktım milletin kasları göğüsün hemen altından başlıyor benki biraz daha altından millette göbeğin üstünde 2 altında 2 kas var bende göbek 2 kası ortalıyor onun alyındada baklava yeri var ama orayıda çalıştırmak zor bu genetir midir ? neyin nesi anlamadım :) bu konuda bilgisi olan varsa çok merak ediyorum :)

Sayfayı Paylaş