Karın kası arası boşluk problemi..

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve blackteam602 tarafından 3 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. blackteam602

blackteam602 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Selamun aleyküm arkadaslar..

Problemim şu..benim en üstteki 2 karın kası birbirine baya yapışık duruyor halbuki yağ oranı üst taraflarda bi hayli düşük..
    onun altındaki 2 li ise baya ayrık duruyor yani.parçalı şekilde duruyor..
    Şöyle tarif edeyim.göğüs ile karın kası çizgilerinden..en üstteki ikilinin arası açık deil onun altındaki açık..en alttaki pack şu an yağdan tam olarak gözükmüyor..

böyle dik durduğum zaman karın kasları birbirine yapışıyor hafif eğimli durdugum zaman biraz düzelme oluyor..
    Acaba bu çizgi olayı genetik midir.Uzun süre çalısma ile düzeltilebilecek bi sorunmu arkadaslar.moralim bozuluyor böyle görünce :S

2. ARSON

ARSON Üye

Beğenileri:
    1.618
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    V.G.F. 1.Kademe Antrenör
    Yer:
    MERSİN
    Genetiktir, açıksa kapatamazsın, 6 taneyse 8, 4 taneyse 6 yapamazsın. Örnekleri var bunların ron coleman`ın bayağı açıktır mesela yanılmıyorsam dorian yates in 4 tane dir, tam hatırlamıyorum ama dennis james in de ortası tamamen kapalıdır. Yani bu adamlar olympiaya kadar geldiler bir karın kaslarını mı düzeltmediler ? genetik işte.

Steve ve mtcinar bunu beğendi.
  3. blackteam602

blackteam602 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    şimdi problemi biraz anlar gibi oldum sanki :)) şimdi kendimi kasıp göğüs kafesini öne doğru çıkardığım zaman.. üstteki 2 li kas kayboluyor ve böyle ince uzun bir kemik çıkıyor ortaya acaba problemim bundanmı kaynaklanıyor? sizdede böyle bir kemik çıkıyor mu? ewt baktım biraz o ortaya derinleştikçe yağlanmalarda farkettim şimdi :)

Sayfayı Paylaş