Karın kası Aleti

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Leviathan tarafından 31 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Leviathan

Leviathan Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba,
    Salonda karın kası ile ilgili aşağıdaki resimdeki şekildeki bir alet var, mekikte, vücutla yapılan diğer hareketlerde çok zorlanan bir insanım ve yaparken nefes nefese kalıyorum, diğer ab makinasıda sanki bir işe yaramıyor, hiç bir ağrı bile hissetmiyorum.

Dün ilk defa aşağıdaki aleti denedim, hem çok zevkli, hem yormuyor, hemde karnın her bölgesinde ağrı hisettim, bu alete yoğunlaşarak çalışsam sizce verim alırmıyım,

http://www.machine-rowing.net/tag/ab-exercise-equipment-muscle/

2. SipahiPower

SipahiPower Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Bizim salonda da var bu aletten.Isınma amaçlı güzel bir alet ama karın için yeterli olacagını sanmıyorum :/

3. Muscleguy

Muscleguy Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Bu alete kürek aleti de deniyor.Genelde ısınmak için kullanıyorlar antrenman öncesi göğsünü bacaklarını mideni kısmen omuzlarını ısındırarak sakatlanmayı önlersin.Kas geliştirmek için kullanan yoktur genelde.Omuz düşüklüğü olanlara da veriyorlar hareketi.

4. Leviathan

Leviathan Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Sanırım karın kaslarım zayıf olduğundan, diğerlerinde zorlanıyorum bunda dahi bir çalışma varmış gibi geliyor,

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 11:42 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 11:36 ----------

Bu arada yanlış anlaşıldım sanırım, üstte kürek aleti reklamı varmış, yeni bir link veriyorum, kast ettiğim bu alet,

http://www.seentvcanada.com/ab-coaster-p-433.html

Sayfayı Paylaş