Karın Kası Ağrı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve ekin34 tarafından 28 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. ekin34

ekin34 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Öncelikle herkese iyi günler.Uzun zamandır karın kasları için egzersiz yapmıyordum,2 gün önce yaptıgım karın kası egzersizinden sonra farklı bir bölgede ağrı hissetmeye başladım.Bahsettigim bolge adonis'in oralar . ayağa kalkarken zorlanıyorum bu ağrı yüzünden :S Salonda ilk kez çalışmaktan olabilir diye düşünüyorum çünkü daha onceleri düz mekik ve birkaç farklı mekik hareketi yapıyordum ama o bolgede ağrı olmuyordu , salonda o bolgeye yonelik ilk kez çalışmış olabilirim ve sebepte bu olabilir mi ? Kötü birşey olmasından şüpheleniyorum doktora gitmelimiyim ?

ağrıyan yeri kırmızı ile işaretledim.

2. easyjazz

easyjazz Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Haklısın oblik kasına (halk arasında adonis) yönelik çalıştığın için ağrıyordur şuan o bölgen. Ama şöyle bi durum var ağrı çok mu fazla, dayanılmaz düzeyde mi? Ayrıca bir kasın toparlanma süresi iki gündür. İki gün sonra ağrı geçmemiş olursa ve aynı şiddette devam ediyorsa bir uzmana görün. ;) geçmiş olsun

3. ekin34

ekin34 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    o bolgeyi hareket ettirmedigim sürece bir ağrı hissetmiyorum otururken filan ağrımıyor yani .

4. bulent1

bulent1 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    2 güne geçmezse doktora git. büyük ihtimal geçer zaten antremanda çok yüklendiysen o bölgeye o yüzden yapıyor olabilir.

5. Canumut

Canumut Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Okuyorum
    Yer:
    Adana
    Benim'de sol tarafımın kaburga altında ağrı var. Doktora gittim böbrek tahlili yaptı ne alakasa. Temiz çıktı. 2-3 ay oldu bu ağrılar başlayalı. Ve az da olsa hala ağrıyor. Karnımın içinde birşey hareket ediyor gibi oluyor.

Sayfayı Paylaş