Karın kası çok zorlanıyorum!!!!!

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve memet21 tarafından 6 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. memet21

memet21 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    daha önce hiç karın kaslarımı çalıştırmamış biri olarak karın kası yapmaya karar verdim bulduğum en basit hareketler
    1 ayda karın kasları - YouTube şu videodakiler oldu ama bi kaç hareket dışında diğerlerini yapamdım denemeye devammı etmeliyim yoksa daha da basit hareketlerle ( tabi varsa varsa söyleyin :D ) başlamalımıyım
    bench_O

2. Can3522

Can3522 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    benim cok fazla bilgim yok ama ben derim bunları yapmaya çalış çünkü çok yararı oluyor bende aynı bu hareketlerle çalısıyorum + ek olarak 5-6 karın kası hareketi daha yapıyorum

memet21 bunu beğendi.
  3. umut-

umut- Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    tasarım
    Yer:
    izmir
    Şanslısın ....

1. Tekrar sayısını azalt
    2. normal mekiğe ağırlık ver
    2. setler arasındaki bekleme süresini uzat
    3. hareketi bozmadan yapabildiğin yere kadar yap ve her yeni günde biraz daha zorla
    4. iyi ısın
    5. iyi esne
    6. yapamadığın hareketlerin üstüne kendini sakatlamadan gidebildiğin kadar git
    7. NO PAİN NE GAİN

Son düzenleme: 6 Eylül 2013
    memet21 bunu beğendi.
  4. Cigabyte4

Cigabyte4 Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Bunları yapmak zorunda değilsin ben 3 aydır kendi kafama göre takılıyorum süper karın kasları yaptım.

30*2 Crunc
    30 tane videodaki ilk hareket
    30*2 de alt karın diz çekme yptınmı yeter.

memet21 bunu beğendi.
  5. Gkhan_D

Gkhan_D Guest

Benim fikrim setler arası uzatmaya katılmıyorum 30-60 snden uzun tutma bence soğumasın karın kaslarını ne kadar zorlayabiliyorsan zorla yapamıyorsan daha fazla yapma soğutupta tekrar yapması zaten kolay iş o bana göre saçmalık o iş,kasları şişirmiş,ısındırmış zaten fazla dinlenmeden üstüne tekrar tekrar çık bak o zaman ne kadar kasılıyor sonraki gün ne kadar ağrıyor hisset.

6. garbage

garbage Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rusya Turkiye
    Merhaba
    Benim uyguladğım kuvvet calısmasında mesela bench press de 45 sn. Bunun sebebi kan calıstırdıgınız bolgeye hucum ettiginde kasları besliyor. bu etkiyi kaybettirmeden hemen yapmak lazım. ama bana gore 30 sn cok kısa 60 sn cok uzun.
    Bunun BB de farklı uygulanması varsa bilmiyorum tabi.

memet21 bunu beğendi.
  7. Gkhan_D

Gkhan_D Guest

Benim antrenörüm fazla dinlerdirtmiyor beni çok da iyi oluyor ben sayıyom 30-40 sn başlıyorum farklı kas gruplarına geçişte de 3 dk bir şey zaten beni kontrol ettiği zaman kaçamak yapamıyorum kendi yaptırıyor :) bence kısa tutmak daha da zevkli hale getiriyor sporu

8. memet21

memet21 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar cevaplarınız için teşekkür ederim zaman ayırıp yazıyorsunuz ama benim demek istediğim kaç saniye kaç dk bekliyeyim değil bunlardan daha basit hareketler varmı çünkü bunları yapamıyorum veya yaparken çok zorlanıyorum yani bu videodaki hareketlerinde bi alt kadamesi varmı veya bu hareketleri yapabilmek için yapabileceğim herhangi bir şey varmı ?

9. garbage

garbage Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rusya Turkiye
    merhaba
    Daha hafifi push up olabilr. :)

Sayfayı Paylaş