Karın Bölgesindeki Yağlanma

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Juxs tarafından 12 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Juxs

Juxs Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Normalde üsteki 4 Tane baklavam hafiften Belli şekilde Fakat atta acayip böyle oturunca katlanan bir yağ tabakası var bunu nasıl giderebilirim
    Boyum 1.81 kilom 79 Genişlemekte istiyorum fakat. Karbonhidrat Kilo yapar diyorlar.Beni bilgilendirirmisiniz Şimdiden İlgili Arkadaşlar Teşekkürler.

2. Franquez

Franquez Üye

Beğenileri:
    353
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    BURSA
    sağlıklı karbonhidrat kilo yapar yağ yapmaz :)

3. Juxs

Juxs Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Peki ne kadar karbonhidrat'a ihtiyacim olduğunu nasıl anlarım bazıları 250 300gr karbonhidrat diyor karbonhidrat depolarının dolup dolmadığını nasıl anlıabilirim. ne çok nede az vucu gelişmesine yardım edecek şekilde kütlemi artıracak şekilde olsun istiyorum ama

İlgin için Teşekkür edrim

4. Franquez

Franquez Üye

Beğenileri:
    353
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    BURSA
    kendi değerini bence kendın belirlemelisin ben hıc hesap yapmıyorum sabah yulaftan alırım oglendende bulgurda aksamda bulgur yada patatesten ayrıntıye cok takılma saglıklı yaşa hareket et güzel beslen, gül, eğlen ,mutlu ol, isyan etme

5. Juxs

Juxs Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Normalde bende sabahları Tek sarı iki beyaz biraz sütle yumurtayı çırpıp bir su bardağı yulaf karıştırarak kızarıp yiyorum çok azda bitkisel yağ kullanıyorum tavanın dibini ıslatıcak kadar.
    Öğlen Haşlanmış Esmer bulguru yağsız light yoğurtla 2 kaşık akşamda aynısını yapıyorum.
    4 Tane karın adelem hafiften belli alt bölgede oturunca çıkan bi yağ tabakası var onu götürüp kasa çevirmke istiyorum ama olmuor

6. Akhilleus

Akhilleus Üye

Beğenileri:
    1.294
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Grafik tasarım
    Yer:
    İstanbul
    Karb miktarını kısabileceğin, halsizlik yapmayacak noktaya kadar kıs, sonrasında oluşan kcal açığının %60 ını protein, %40 ını yağ ile kapat. Antremanlarda dinlenme aralıklarını kısa tut ve haftada 1 gün kardio yap onların da gittiğini göreceksin. Alman gereken kcal hesapladıktan sonra 200-250 kcal bir açık bu durumda yeter. Onlardan kurtulduktan sonra haftada 200 kcal civarı yavaş yavaş arttır, o sırada antreman temponu da ağırlaştır. Temiz ye oldu bitti. Aslında mekanizma karmaşık değil, çoğu kişinin uygulayacak cesareti yok ben de dahil

7. Juxs

Juxs Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Şimdi birşey uygulamaya karar verdim sanada danışmak isterim kafamda şuan 2.5 ay bulk var yine kardiyo yu her antremanda yapma gibi bir niyetim var yağlanmayı en aza indirmek için günde 350 gr falan karb alıp ağırlık antremanı ile genişlemek gibi bir niyetteyim 2.5 ayın sonunda 2. aylık bir definasyon yapıp kardiyo süresinide artırarak diyet yapmak var aldığım karbon hidratıda 100 gr düşürmek gibi nasıl olur sence.

8. Akhilleus

Akhilleus Üye

Beğenileri:
    1.294
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Grafik tasarım
    Yer:
    İstanbul
    Ne durumda olduğunu bile bilmiyorum ki? Zaten zayıf mısın, kaslı ama kilolu musun? Skinny fat misin? Bişey diyemem şuan. Yani bir resim koy, ya deneme yanılma yapacaksın. Ama öyle 2 ay bulk 2 aycut diye bişey yok. Eğer üstteki 4 pack duruyor, sadece alt simit var ise bence Ekim ayına kadar sıkı bir diet ve kardio+ağırlık ile ondan kurtul, sonrasında temizken bulk yap derim. Ama vücudun genelini bilmeden bu tamamen teorik bilgi

9. Juxs

Juxs Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Şu şekilde göstere bilirim hocam
    --- Mesaj birleştirildi, 13 Ağustos 2015 ---
    Buda yakından

Ekli Dosyalar:

10. Akhilleus

Akhilleus Üye

Beğenileri:
    1.294
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Grafik tasarım
    Yer:
    İstanbul
    Dirket Bulk ile devam et, temiz ye sert antreman at yeterli. Yağ sorunun yok şu anda bence. Bunu kafana takmana değmez. Altta biraz yağ var dediğin karnındaki damar bile belli. Abur cubur yemeden karbonhidratı yavaş yavaş arttır,kcal de aynı şekilde zaten %90 tertemiz büyürsün

Sayfayı Paylaş