Karın bölgesi yag yakımı içi yardım..

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve MustafaDEMİR tarafından 2 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. MustafaDEMİR

MustafaDEMİR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    3 hafta oldu bodye baslayalı 12 yıldır spor yaptıgım ıcın proteın tozu ve amıno almaya basladım.1.93 boy 85 kıloyum.Sabahları 4 yumurta oglen k nesfıt tam tahıllı aksamlarıda yagsız ve genellıkle tavuk yemeklerı yıyorum.gunde 300 e yakın mekık cekıyorum 10 dk bısıklet 10 dk uzay yuruyusu yapıyorum ve ıkı elıme 10 kılo agırlık alıp gene 300 e yakın saga sola egılıyorum karnın yan taraflarınn erımesı ıcın.ayaktayken karnım cok sert karın kaslarını hıssedyrm fakat oturunca gobegım cıkıyor ve en ufak yedıgım bısey gobegımı cıkartıyor.yag yakımını hızlandrmak ıcın ne yapmalıyım sımdıden tesekkurler..

2. serdarbulan

serdarbulan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hocam bende başlayalı 15 gün oldu biraz önce konu açtım göbeğimin fotograflarını önceki hali sonraki hali şekliyle koydum programımda konuda mevcut bi bak belki yardımcı olur.

3. MustafaDEMİR

MustafaDEMİR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Dostum bende gobek yok yan taraflarım var ama oturunca gobekte cıkıyor buda benı rahatsz edıyor.Yan tarafları erıtmem gerek benım bıde karıs kaslarını gelıstrmem lazım sanırım gobegım ondan dolayı cıkıyor ama daha ne yapmalıyım onuda bılmıyorm cunkı aynı zamanda agırlıkta calısıyorum

4. Atsizat

Atsizat Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    Yemek yedikten sonra karnımın doğurmak üzere olan hamile kadın gibi gözükmesinin sebebi karın kaslarımın zayıf olması mı?

5. Fearless223

Fearless223 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    8
    bölgesel yağ yakımı diye bir şey yok sen kardiyonu yaparsın vücudun karar verir nereden yakacağına

Sayfayı Paylaş