Karın şişliği spor oncesı yemek

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Franquez tarafından 4 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Franquez

Franquez Üye

Beğenileri:
    353
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    BURSA
    Merhaba arkadaşlar sporla ilgili baya geçmişim var yalnız calıstıgım ıcın son 2-3 aydır karın sıslıgıyle zor spor yapıyorum sabah 8-8.30 gibi sağlam kahvaltı yapıyorum arada bı elma ogle yemegı tam 12.30 gibi bulgur tavuk salata vs oğunumu tuketıyorum sımdı gelelım asıl soruya ben 4.30-5 gibi spora baslıyorum arada 4 saat bosluk oluyor saat 3.30 gibi sandvıc goturuyorum ama onu yesemde karnım antremanda şiş ve ağrıyor gaz yapıyor gibi elmadada aynısı ne yıcegıme karar veremedım ufak bı onerısı olan varsa iyi olur sımdıden eyvallah

2. ugrb

ugrb Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    8
    Bulgur şişkinlik yapar her zaman onun yerine pirinç, makarna vs... deneyin.Ayrıca diğer yediğiniz gıdalar içerisinde size dokunan bişeylerde olabilir.Öğün içeriklerini değiştirerek deneme yapın.

3. Franquez

Franquez Üye

Beğenileri:
    353
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    BURSA
    öyle değil rahat spor yapabılmek ıcın ogle yemegınden sonra baya su ıcıyorum ve o şişiriyor tuvalete cıktıktan sonra bısey kalmıyor ama oda bazen olmuyor

4. ugrb

ugrb Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    8
    Dostum örneğin bulgur pilavını yedikten sonra üstüne fazlaca suda içersen şişkinlik yapar.Sonuçta hemen sindirilmiyor bu.Ben bunu önlemek için bulgur pilavı yemeden önce bir dilim kepekli veya tam buğday ekmek yerim.Antrenmandan önce pirinç akşam yemeğinde bulgur tüketebilirsin.

5. Franquez

Franquez Üye

Beğenileri:
    353
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    BURSA
    anlatamıyorum işte antremanaım 4-5 gibi ogle yemegım 12.30da lokantada o yuzden bulgur yıyorum spora gıtmeden bısey yemesem sorun yokta cok vakıt gecıyor ama 1 elma yesem bıle rahat calısamıyorum

Sayfayı Paylaş