1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Karın Çevresindeki Yağlarım

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve bazil tarafından 28 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. bazil

bazil Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    daha önceden 1 sene kadar yapmıştım body ama karın bölgemi inceltemedim şimdi gene başladım 3 ayı geçti sporu başlayalı ama bir türlü karnım şekillenmiyor hep yağlı incelmiyor tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar

2. xxveyselxx12

xxveyselxx12 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    kilo ve boyunuzu yazarsanız sevinirim ama kalkıpta body diyince bu kilolu halde inş gidip sadece ağırlık calışmıyorsunuzdur sıkıbir Cardio+diyetle bence 3 ay içinde yağ oranızı ve bel cevresini istediniz bi şekle sokardınız gibi geldi bence kesinlikle program yada dietinizde bi sorun wardır calışma program diet herşeyi bizlere sölerseniz dağa iyi yorum yaparız :)

3. bazil

bazil Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    kilo 81, boyu 1.80 kol 38 omuz çevresini bilmiyorum valaha bu kilolu halimle gidip ağırlık çalışıyorum kardeşim yanlış yapıyorum değil mi? doğru diyorsun cardio ve diyet doğru dürüst yapmıyorum ağırlık çalıştığım günler koşmuyorum zaten bu sefer antreman boşa gidiyor diyorlar.

Son düzenleme: 28 Mayıs 2012
  4. NoPainNoGain!

NoPainNoGain! Üye

Beğenileri:
    121
    Ödül Puanları:
    43
    Yer:
    istanbul
    Sadece body yaparak yaglarından kurtulamazsın. Beslenme , Antrenman ve Dinlenme. Bu üçlüyü her zaman beraber yapmalısın. Yaglarından kurtulman için Cardio ve Diyet uygulamalısın. Aynı zamanda da agırlıga devam etmen gerek. 1 yılda hic bir verim alamadan nasıl devam ettin hiç mi sormadın kendine - Neydım ne oldum ? Bir gelişme var mı ? Olması gereken nokta , hedefim neydi ben nere geldim ? - bunları hiç mi sormadın , araştırmadın? Bilinçsiz yapılan hersey gibi bodyde zarardır, zaman kaybıdır.

bazil bunu beğendi.
  5. fsmy

fsmy Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    53
    aynı sorun bendede var ama ben eksiğimi biliyorum,aşırı tatlı sevmem ve kardiyo yapmamamdan kaynaklanıyor,ama çokta sıkıntılı değilim biraz bulk vücut seviyorum çünkü,bunun bir çareside kanatlara ve omuza yüklenmek,beli ince gösteriyor.

6. bazil

bazil Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    doğru söylüyorsun hiç bu soruları sormadım kendime çevremde danışacak yada gittiğim salonda herkes kendi kendine birşeyler yapıyorları muscle & fitness dergileri aldım araştırdım ama kendi kendime bişey öğrenemedim o yüzden de bu fotoları çekip buraya koydum

---------- Post added at 15:19 ---------- Previous post was at 15:16 ----------

benim amacım sadece karın bölgesindeki yağlardan kurtulmak yok kol şu kadar olsun yok omuz olsun sadece karnımı şekle sokmak istiyorum

7. NoPainNoGain!

NoPainNoGain! Üye

Beğenileri:
    121
    Ödül Puanları:
    43
    Yer:
    istanbul
    Yağ bölgesel verilmez bir bütün olarak verilir. Cardio ve diyet uygula mekik çalış karnına şekil verebilirsin. Konuyla ilgili çok sayıda başlık var biraz araştırırsan sayfayı bulabilirsin arkadaşım.

8. bazil

bazil Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    sence l-carnitin kullansam iyi bir sonuç alırmıyım?

9. NoPainNoGain!

NoPainNoGain! Üye

Beğenileri:
    121
    Ödül Puanları:
    43
    Yer:
    istanbul
    Biraz öncede bahsettigim gibi yag yakıcılarla ilgili çok sayıda konu başlıgı var forumda bir dolaşmanı tavsıye ederim. Faydasını görenler var bir bak foruma arkadaşım.

10. Supernatural984

Supernatural984 Üye

Beğenileri:
    147
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    MArmaris
    şeker, hamur işi vb işlenmiş gıdalardan uzak dur, kardivasküler çalışamalrına ağırlık ver, bunu yağ oranın % 6 ve daha aşağı inene kadar uygula, l-carntine yapacaklarının yanında deve de kulak ama iyi bir motivasyon kaynağı olur diyorsan durma al :)

karın bölgesindeki yağlar lafını da hiç sevmem bu arada, tüm ölçüleriniz düşecektir, ama yarım cm ama 5 er cm vücut yapınızla alakalı bir durum

bazil bunu beğendi.
  11. bazil

bazil Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler yorumun için benim zaten tek sorunum alkollik olmam spor yapıyorum sonra bira rakı her gece içiyorum eğer bırakırsam alkolü o zaman verim alacağımı düşünüyorum çünkü şekersiz tuzsuz yiorum yiyecekleri ama alkolden vazgeçemiyorum

Supernatural984 bunu beğendi.
  12. Supernatural984

Supernatural984 Üye

Beğenileri:
    147
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    MArmaris

Aslında çözümü biliyorsun, vücuda alkol girdiği girdiği anda asetat oranın artar, yani yakıt olarak kullandığımız karbonhidrat-protein ve yağ a bir de asetat eklenir ki bu oran arttıkça depolama dediğimiz olay artar. alkol ü kesersen tez zamanda etkisini göreceğini düşünüyorum

13. bazil

bazil Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler ilgilendiğin için biran önce bırakıp alkolü deniyeceğim dediklerini arkadaşım

Supernatural984 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş