Kapsül Mü Yoksa Sıvı Karnitin Mi?

Konusu 'www.Supplementler.com' forumundadır ve PalamutMurat tarafından 5 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. PalamutMurat

PalamutMurat Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar yağ yakımını artırmak için yeni düzene giridm. 15 tekrar kas programı dışında her sabah 20 dakika, antrenmanlardan sonra 30 dakika ve haftada 2 kez de ayrıca olmak üzere 2 gün 45 dakika kardiyo yapıyorum. Okuduğum bilgilere göre L-karnitin ve aynı zamanda CLA almaya karar verdim. 149 TL bütçem var.

Alacağım CLA bu:

Hardline Cla One (1000 Mg Cla) 100 Jel Kapsül - Hardline L-Karnitin Ve Cla Ve Diyet | Supplementler

Fakat karnitin konusunda kararsız kaldım. Sıvı mı almalıyım yoksa kapsül mü? Hangisi daha etkili faydalı olur?

Hardline L-Karnitin Sıvı 1000 Ml + 1 Carnifit - Hardline L-Karnitin Ve Cla Ve Diyet | Supplementler

Hardline Karnitin 100 Kapsül - Hardline L-Karnitin Ve Cla Ve Diyet | Supplementler

2. Ahmet Furkana

Ahmet Furkana Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Ben her zaman sıvı karnitinden yanayım kana karışması ve kendinizi iyi hissettirmesi açısından bir kapsül yerine sıvı daha iyi olabilir bence

3. PalamutMurat

PalamutMurat Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşım da zamanında sıvı kullanmıştı ama ona sordum bi bilgim yok dedi. Bugün geç olmadan alıp en erken şekilde geçmesini istiyorum, kararsızım hala

Ahmet Furkana bunu beğendi.
  4. Ahmet Furkana

Ahmet Furkana Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Tadı veya başka bişey dersen yine en iyisini sen bilirsin hemen hemen aynı etkileri gösterecektir

5. PalamutMurat

PalamutMurat Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Sıvı olanı aldım. Yanında 3 tane carnifit ile birlikte geldi bugün. 1 adet sıvı L-Karnitine, konu başında linkte verdiğim. Ve bir adet de 100 kapsüllük CLA. Yalnız bu karnitinin kapağını açamadım, çeviriyorum çeviriyorum açılmıyor. 70 lira ürün kırıcam diye de korkuyorum. İnce bi yolu mu var nedir bu?

Ahmet Furkana bunu beğendi.
  6. Ahmet Furkana

Ahmet Furkana Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Hahah çevir gitsin bişey olmaz :D

7. PalamutMurat

PalamutMurat Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Şimdi bunu nasıl kullanıcaz? Sitede spordan önce 2 ölçek diyor, 2 ölçekden fazla kullanmayın 1 günde diyor. Ama sabah uyandıktan sonra 1 ölçek alıp akam spordan önce de 1 ölçek alsak daha iyi olmaz mı?

Sayfayı Paylaş