Kapatılan Konum Hakkında Sorunlarım Lütfen Bakınız

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ilkeyk tarafından 2 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ilkeyk

ilkeyk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Dün açtığım ve sizlerle paylaşmak istediğim bir konu. Sabah kalkıyorum, eleştiriler bekliyorum ve bir bakıyorum ki konunuz kilitlendi diye mesaj geliyor.
    www.bodyforumtr.com/vbforum/geri-do...an-5-aylik-gym-calismasi-vegt-9-kg-72886.html

Gerçekten büyük bir hevesle açtığım konuydu. Öncelikle bütün motivasyonumu kıran moderatöre teşekkür etmek istiyorum.
    Şimdi bakalım neler olmuş diye. En az 6 aylık çalışma demişsiniz, ben aylarca yüzme ve evde çalışma yaptığımı belirtmiştim, ve üstüne 5 ay çalıştığımı. Devam ediyorum... Yeterli bilgi yok denmiş, bir tek parmak ölçümü yazmamışım nerdeyse. İki fotoğraf olabilir ama bazı şeyler yine de anlaşılıyor. Elimde fotoğraf olmadığını da söylemiştim. Bunlar dışında, kullanıcı ismi yazmamışım evet, bu kuralı okumuştum fakat yazmayı unutmuşum o heyecanla. Bunları da geçtim, onlarca konu var 2 aylık çalışma diye, başlıkta kullanıcı ismi yazmayan, tost makinesinden çekilmiş bir fotoğraflı ama onlara bir şey yok. Sitenin bana mı garezi var anlamadım. Umarım kendinizi biraz benim yerime koyar ve ne demek istediğimi anlamışsınızdır. Umarım bu konuyu da kilitlemezsiniz. Teşekkür ederim, gereğinin yapılmasını arz ederim.

2. brhmcr

brhmcr Guest

Kurallar ortada, lutfen saygi duyalim.

3. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa
    Tek bir foto atmışsınız, konu açmadan önce kuralları okuyun. Motivasyonumu bozdunuz vesaire diye de olayı dramatize etmeyin, bu kurallar kaç aydır böyle.

"Şimdi bakalım neler olmuş" diye başladığınız cümlede geçen kalıplar, uyulması gereken maddelerdir, bunlardan biri bile eksik olduğunda başlık kapatılır,sadece başlıkta kullanıcı adı geçmediği halde diğer bütün maddelere uyulmuşsa, başlığı modere eder konuyu devam ettiririz.

Kurallara uymadığı halde konu açmanızı, kapatılınca da bunu sorgulamanızı anlayamıyorum, üye fotoları kuralları yoruma açık değildir ki herhangi bir mod bunun uygulamasını yapıyorken yanlış yorumlayıp hatalı konu kilitlesin,yapılması gerekenleri yaptığınızda konunuz kilitlenmez, kimsenin sizin parmak ölçünüzü istediği falan yok, bazı şeyler belli oluyor diye konu tutmuyoruz.

Gelelim bunları da geçtim diye başlayan kısma, bir sürü konu var 2 ay diye, evet var bu kural birkaç ay önce bu şekline revize edildi, bu tarihten öncekileri şimdi bu kurala uymuyor diye kilitleyemeyiz, çünkü açıldıklarında kurallara uygunlardı.

Attığınız p.m e de buradan cevap vermiş oldum sanırım,umarım açıklayıcı olmuştur, bundan sonra konu açmadan önce lütfen kuralları okuyunuz,iyi forumlar...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş