Kanser hk ?

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve repax tarafından 13 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. repax

repax Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    Kanserin çok fazla yayıldıgını biliyoruz.

Önceden cips yağlı yemek vs kansere yol açıyor derlerdi.Açıkcası teknolojinin gelişmesiyle şimdi onları yemeye bile gerek yok.Okadar fazla neden varki kanser olmaya.İnsan tedirgin oluyor haliyle.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Hiç düşünüp şunu yapmalıyım/yapmamalıyım ki kanser olmayayım dediğiniz şeyler varmıdır ?

2. elezar

elezar Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Kamu Yönetimi Mezunu
    Yer:
    Ankara
    Yıllardır bir kerede çok cips yemiyorum aramıyorum da arada bir iki tane yiyorum yağ şeker un tuz çok alındığın çoğu hastalığın sebebi dikkat etmek lazım

3. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    bağışıklık sistemi çok önemli,hepimiz kanser hücreleri taşıyoruz zaten ama vücut bunu tolere ediyor onarıyor

misal her 15 sigarada hücrelerimiz mutasyona ugruyormuş ama vücut bunu hemen onarıyormuş,işte onarmakan yoruldugunda yada gücü yetmediğinde kanser oluyoruz maalesef

4. atakan_irresistable

atakan_irresistable Üye

Beğenileri:
    710
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    kanseri hakkında düşüncelerimizi kalme almak zor ancak ikili etkileşim dialogla bile ifade edemeyiz.

ancak basit olarak tanımlamak gerekirse hücrenin genetik yapısının çeşitli etkenlerle yapısının bozulmasıdır.

sorucakların konu maddesi olabilir. sorun olursa zevkle yanıtlarım.

Sayfayı Paylaş