kanatta sakatlanma

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve KaraGolge tarafından 26 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. KaraGolge

KaraGolge Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İST
    S.a. arkadaşlar konuyu yanlış yere açtıysam affola siteyi pek dolaşma fırsatım olmadı direk buraya yazayım dedim.Acil bilginize ihtiyacım var!!!Ben 19 yaşındayım.Yaklaşık 7-8 aydır bady ile uğraşıyorum.Dün antrenman yaparken (omuz ayakta yana açış hareketi) Sırtımın sol kısmı ağırlığı çekerken kasıldı ve öyle kaldım .Baya bir sancı var ve bugun fark ettim ki boynumu bile kasmış ve boynum yamulmuş tuğaf bir görüntü var.krem falan sürdük.Salondakiler bir haftaya kadar geçeceğini söylediler ama boynumda yamulma falan olunca ben epey bi panikledim.Sizce ne olmuş olabilir? Ona göre hastaneye gidicem.Herkesin başına glen türden bişeymi bu?yorumlarınızı bekliyorum.Şimdiden teşekkürler...

2. fakasupi

fakasupi Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Agir kaldirdigindan olmustur, o yüzden trapezlerde kasilinca yamulmussun belliki. Dedigin gibi o sekilde bi yamulma varsa bence hemen bi spor sakatlanmalarinda deneyimli bi doktora git, eger önemli bisey varsa ve gec kalirsan Allah göstermesin geri dönüsü olmayan sonuclar dogurabilir. Büyük gecmis olsun, Allah sifani versin. Daha dikkatli ol idmanda.

Sayfayı Paylaş