1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Kanatsizmelek - Resimler

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve kanatsizmelek tarafından 17 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. hakan79

hakan79 Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    antrönör
    Yer:
    izmir
    kür konusu

Fatih kür konusunda çizdiğin çizgi çok hoşuma gitti bu forumdaki bazı arkadaşları belli konularda inandırmak mümkün değil benim kolum 50 cm dedim 2 sayfa tartışma oldu yalan diye mezure ile foto koymak zorunda kaldım kür konusunda bi hata yapıp kullandıklarımı söyledim yine yalan eksik söylüyo dediler anlayacağın susmak en iyisi
    bu arada boyumuz ve kol ölçülerimiz aynı ama ben 100 kg sen 85 kg böylece bende ne kadar fazla su ve yağ oldugunu anlamış oldum tekrar tebrikler inşallah izmire geldiğinde tekrar görüşürüz

2. vincenzo234

vincenzo234 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    13
    Ben bu derecede bir vücuda yorum getirecek kadar anlamıyorum bu işten (kriteri nedir kaç cm normal kasın şekli nası olmalı yarışmada neye göre puan verilir vs...) ama şunu söyleyebilirim yabancı bir bodybuilding sitesinde görsem hiç yadırgamam şu resimleri.

3. kanatsizmelek

kanatsizmelek Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet hakan hatırladım nasılsın umarım ıyısndır umarım yıne goruseblırız yolun duserse edremıtede ugramayı unutma kolay gelsın....

4. ...model...

...model... Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Konya
    Hakan 79 boy ve ölçüler aynı demişsin.Belki kemik yapısındanda kaynaklanıyor olabilir.Saygılarımla...

5. OdnamoK

OdnamoK Özel Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    0
  6. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Bu kalitede bir arkadaşın bile ölçülerini abartması gerçekten üzücü ve düşündürücü.
    vücut gerçekten on numara, ama hocanın fıkrasındaki gibi, sen 85 kilo isen nasıl oluyor bu ölçüler, bu ölçüler doğru ise nasıl 85 kilo oluyorsun???
    Basit bir matematikle, 85 kiloda 74 santim bacak, 51 santim kol imkansızdır, zira boyunda 1.75 üzerinde...
    İstediğin kadar kuru ol, kaliteli kaslı ve ince kemikli ol, bu ölçülere bu kiloda ulaşamazsın.
    Bunu söylemek, fiziğini kötülemek için değil, fiziğinin kalitesi zaten ortada, dediğin gibi kürle değil, yetenek ve azmin birleşmesinin sonucu, buna kimsenin lafı olamaz.
    Ancak yapma etme, dünyada kimsenin yapmadığını, Amerikada senin boyunda ve en az senin kadar kuru çok ileri seviye amatör vücutçuların 94-95 kiloda yaptığını 85 kiloda yaptığını söyleme...

7. serdar1980

serdar1980 Guest

abartma falan yok nerden çıkarıyosun ki? ne alakası var. ölçüler gayet normal. meyve veren ağaç her zaman taşlanıyor zaten. birde kedi erişemeyeceği ciğere mındar diyor.

8. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Bi sakin ol ya, vücut geliştirme üzerine biraz bilgi sahibi olsan dediğimin mantığını anlardın, 51 cm. kolum 74 cm. define bacakla birleştiğinde, boyunda 1.77 olduğunda yer yüzünde yaşayan hiçbir insanın 85 kilo olamayacağını bilirdin, bilmen lazımdı...
    Kraldan çok kralcı olanlar, şahsiyetsiz eziklerden çıkar Serdar, üstüne alınabilirsin bu dediğimi.

orkunberk bunu beğendi.
  9. serdar1980

serdar1980 Guest

Evet doğru diyorsun üstüme alınmam bile senin gibi birisinin dediğini. Senden fazla bilgi sahibi olduğum kesin onun için bu şekilde yanıt verdim zaten. Fatihin vücudu senin gibilerin vücudunu ikiye katlar rahat. Senin gibi birisiyle tartışmam vede münakaşaya da girmem zaten. Senin belli belirsiz vücudundan kat kat iyi diye kötülememek gerek herhalde. Adam yapmış takdir et.

10. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Bu nasıl bir muhabbet,utanmasan,benim babam seninkini döver demeye başlayacaksın, 1980 dilerim ki doğum tarihin değildir.
    Vücut geliştirme bilginin benden fazla olduğuna dair kesin kanıya nasıl vardın anlayamadım.
    Bu arada kendine bir gözlük al, yukarıda, üstüne alınman gerektiğini yazdım, sende yukarıda "doğru diyorsun" dediğine göre, ya gözlerin bozuk, ya da şahsiyetsiz bir ezik olduğunu kabul etmiş bulundun.
    Kendini bilmekte bir erdemdir Serdar, aferin sana...

11. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    resimlerin sahibi şahıs zaten aramızda yani buraya yazıyor, sen neden ona her yöneltilen soruya cevap verme zorunluluğu hissediyorsun ki? ve lütfen bu tarz çirkin bir üslupla tartışmanın seviyesini düşürme, arkadaşına da yazık ediyorsun... bu yazdıklarımı uyarı olarak kabul edilebilirsin!

12. serdar1980

serdar1980 Guest

İlginize teşekkür ederim.

13. beat me

beat me Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    serdar1980 sen fatihin nesi olyosunda fatihten çok yorum yapıyosun özelliklede karasan la atışmana baktım gereksiz yere meseleyi uzatıp gitmişsin daffy de olmasa daha da uzatırdın eminim biraz hakim ol kendine bırak fatih cevaplasın soruları

14. serdar1980

serdar1980 Guest

Peki emredersiniz. Bundan sonra öyle olsun sahip !!!!!

15. zargy

zargy Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Bence aşmış bi vücut.Bi türke ait olması bana gurur verdi.ben 120 kiloyum 130 kiloyum diye ortada gezen insanlara ibret olsun.Bide mesajların tamamını okumadım ama aralarda kür falan muhabbeti gördüm.benim bu konudaki fikrim:hangi dozda ne kulladıysa kullansın hakkını vermiş.Astarının yüzünden pahalıya gelmediğine eminim.Umarım bigün podyumlarda iyi yerlerde görürüz.Spor hayatında başarılar dilerim

16. GyMania

GyMania Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Konuyu en güzel özetleyen mesaj bence ve katılıyorum. Gerçekten hakkını vermiş çalışmalarının , beslenmesinin, kürünün, antremanının ...

Umarım Dünya çapında bir başarı elde eder...

17. donatello

donatello Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Fatih kardeşimizin son halinini bende merak ettim gerçekten. Şu anki halini görebilirsek çok iyi olacak. Umarım epeyce bir yol katetmiştir kendisi. Teşekkürler.

18. cNyT

cNyT Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    28
    fatih abinin bel inceldi galiba biraz şimdi ben şubattan sonra görmedim biraz daha define olmuştu en son

19. Crespo

Crespo Yeni Üye

Beğenileri:
    222
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    fatih abiyi başka forumlardan da tanıyorum bence çok mükemmel bir şekilde yapıyor bu sporu

kendisinin videosunu , yine kendisinin iznine sığınarak veriyorum , youtube den izlemek isteyenler varsa işte video

[youtube]v=Q--DJgIN_WE[/youtube]

20. lucianno

lucianno Yeni Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Güzel ve çok define bir vücut. Fatih hocanın yeni fotoğraflarını da bekliyoruz bu arada.

Sayfayı Paylaş