Kanat Sorunu

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve MFurkanD tarafından 24 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. MFurkanD

MFurkanD Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Stajyer Avukat
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar ne yaparsam yapıyım kanadımı uzatamıyorum. Sizin kanat için nasıl çalışma şekliniz var? Hoca diyor bırak enseye press yaparken bırak şunu sonuna kadar bırakıyorum sanki omuriliğim ayrılacak gibi oluyor ama yinede uzamıyor.

2. sirkülasyon

sirkülasyon Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Uzama derken alta doğru uzamasından bahsediyorsan bu hemen olacak bişey değil. Lower lat exercises diye aratırsan bazı hareketler bulabilirsin.Fakat lower lat çalışırken kası hissetmen lazım,hareketi yapışı tamamen aynı görünen iki kişi farklı yerleri çalıştırıyor olabilir. Muscle mind connection dedikleri olay yani.Göğüs kafesin küçük değilse kanatlar pek görünmez.Göğüs kafesi dar kişiler çok daha rahat V type vücut yapabilirler.

3. ronaldooooooo

ronaldooooooo Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    2 ay once falan boyle bir konu actım tavsiyelere uydum suan cok memnunum o konuya bi bak istersen kardesim ama en onemlisi barfiks eve barfiks demiri aldim salonda calismadigim gunler evde barfiks cektir hergun ve 2 ayda farkı gordum

4. MFurkanD

MFurkanD Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Stajyer Avukat
    Yer:
    İstanbul
    Mümkün olduğunca hissediyorum hatta fazlasıyla ancak dediğin gibiyse evet benim göğüs kafesim büyük. Dediğini uyguluycam

Sayfayı Paylaş