Kamburluk omuz düşüklüğü

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve alicankus tarafından 14 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. alicankus

alicankus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar merhaba öncelikle buna benzer daha önce çok konu açıldı biliyorum ama bu ciddi Bir sağlık durumu..

Sorunum şu arkadaşlar ben 17 yaşındayım küçükken çok bilgisayar oynadığım için kambur kaldım şimdi ne yapsam ne etsem düzelmiyor boynumda biraz önde boyum 170 felen ama şuan 167 anca çıkar cunki kambur oldum için dik duramıyorum ama şınav çekince düzeliyor ama 2 dk otursam yine eski haline donuyor pc oynamıyorum artık ama staj yaptım yer masabaşı işi ordada sürekli oturduğum için yine kambur oluyorum. 2 ay sırt kası yapsm düzelir ama 1 gün pc oynsam eski haline geliyor bu benim çok canımı sıkıyor boyumda daha kısa bu yüzden 3 cm oynuyor arada ve omuzlarım çok düşük genetik değil ama eminim mesela dik olduğu zaman yine oturduğumda felen omuzlar düşüyor trapez çıkıyor ve omuzlarım daralıyor arkadaşlar uzun yazdım özür dilerim ama lutfen yardım edin doktarada gittim kısaca kamburum var omuzlarım dusuk boyum olduğundan daha kısa gözüküyor ve benim diz kapaklarıda düz değil yani yaşlılarda olurya öyle dik duramıyorum o yüzden lütfen arkadaşlar birşeyler önerin artık kafayı yiyecek o derece...

2. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
  3. ßeast

ßeast Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Benim de omuzlarım çok düşüktü 2 senedir evde çalışmayla aşırı fark yakaladım şu anda omuzlarım çok daha geniş ve şekilli duruyor.
    Kamburluk için ise çözüm sende, her an aklında olsun ne yaparsan yap dik otur, dik yürü.İlk başlarda yoruldukça salacaksın kendini, salma! zamanla alışacaksın dik durmaya..

4. alicankus

alicankus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evde ne çalıştın ama hangi hareketleri uyguladın Bi arkadaş bana body gitmemi önerdi gitmişdim kamburluk düzeldi doğru ama omuzlar hepten düşmeye başladı bu sefer body bırakıncada eski haline dondu zaten

5. ßeast

ßeast Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    daha geniş görünmesi için hafif ağırlıkla yavaş yavaş yakarak yana açma ve arka omuz çalıştım.bi de uygun ağırlıkla dumbell press

Sayfayı Paylaş