kalp çıkacak gibi oluyor

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Ganjaman tarafından 4 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Ganjaman

Ganjaman Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    merhaba 17 yaşındayım ve body building yapıyorum yeni başladım 2 buçuk ay oldu idmandayken sanki kalbim çıkacakmış gibi oluyor ama her hangi bir yorulma hissetmiyorum ara sıra dışardaykende oluyor ondada bir yorulma hissetmiyorum çok kuvvetli atıyor tansiyonum yükseliyor onuda hissetmiyorum koluma kadar vuruyor kalp atma hissi sigara içiyorum protein bcaa glutamin kullanıyorum haftada 4 gün kalp yetmezliğinden korkuyorum yardım ederseniz çok sevinirim

SM-A310F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. abseto

abseto Üye

Beğenileri:
    549
    Ödül Puanları:
    123
    bende 16 yaşındayım bazen kalbim sıkışıyor. Öyle çok hızlı atıyor mu bilmem ancak durcak gibi oluyor bi değişik oluyorum. Arada sırada oluyor. Ayrıca ablamdada benim yaşlarımda oluyordu doktora gitmiş birşey yok deyince gittiği gün düzelmiş :D tabi bu yaşlarda bir kaç arkadaşımdan daha duyduğum birşey. Tabi bilimsel olarak bir şey söyleyemiyeceğim :)

3. Ganjaman

Ganjaman Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    bir kaç arkadaşımla hocaya bende sordum kalp yetmezliğin yoktur dediler ama bu durum canımı sıkıyor nedense acaba sigaradanmı

4. betreal

betreal Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    İnternetten ideal kapl atis hizini bulup o anki kalp atis hizinda karsilastirabilirsin benimki dakikada 180 e kadar cikiyodu hic bisey olmadi

5. Ganjaman

Ganjaman Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    kalp atış hızım normal ama kalp yerinden çıkacak gibi oluyor

6. Muscleous

Muscleous Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    28
    7-8 yildir sigara iciyorum. Sigara benimde kalbimde carpıntılara ve sıkışıklığa yol acmaya basladı. 9 gündür icmiyorum, daha 2. günden sonra bütün sikayetlerim bitti. Yasam kalitesi dahi 2. günden itibaren kat be kat artiyor. Yol yakınken dön, kalp krizi ve akciger kanseri riskinin sigarayla kac kat arttigini arastir.

Sent from my iPhone using Tapatalk

abseto bunu beğendi.
  7. Dvrmchrky

Dvrmchrky Üye

Beğenileri:
    435
    Ödül Puanları:
    73
    Bence bir doktora görün. Kalpte ritim bozukluğu var mı ya da başka bir sorunun var mı ona bak.
    Bir de bu yaşta yüksek tansiyon nadir görülür ama ona da bak.Eğer öyle ise, kafeini, maden suyunu vs.. kısıtlaman gerekecek.

8. 06trapmusic06

06trapmusic06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaslar bendede oluyor o kondisyonsuzluktan olabilir ben hiç koşmuyorum iyi set sonuna zaten olmasi muhtemel

Sayfayı Paylaş