Kalori ile kilo dengesi

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Chronoz tarafından 21 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Chronoz

Chronoz Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba arkadaşlar öncelikle forumda yeniyim eğer bir hatam olursa affınızı dilerim . Son 25 gündür fitnessa başladım ağırlık çalışıyorum aynı zamanda kardio yapmaktayım (hoca eşliğinde) lakin merak ettiğim bir şey var 193 boyum ve 96 kilom var günlük aldığım kalori 1000 1500 arasında evet biliyorum düşük kalori alıyorum bunun üstünde çalışıyorum ama nedense son 1 haftada 1 kilo almışım bu bana pek normal gelmedi açıkçası çünkü aldığım kalorinin dengesi kilom ile eşleşmemekte support olarak tek servis aminoasit ve carnetine kullanıyorum bunuda belirtmek isterim bu konuda yeniyim zaten çok büyük bir hedefim yok sadece biraz olsun kas eşliğinde simit denilen bölge ile göbeğimi hafifçe indirmek istiyorum beslenmem 3 öğün ile sınırlı insülin direnci beslenmeye bağlı sonuçta öğün arası büyüdükçe insülin direnci azalmakta diyetisyenim tarafından söylendi ben burada sizinde görüşlerinizi almak isterim
    Kalça 101
    Bel 88
    Göğüs 106
    Boyun 41
    Ölçülerim bu şekilde aynı zamanda şunuda belirtmek isterim kilo alsamda geliştiğimi aynada görebiliyorum bu çok garip bir şey :)) şimdiden bana verebileceğiniz tavsiyeler için teşekkür ederim .

Sayfayı Paylaş