Kalkan333 Günlüğü

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve kalkan333 tarafından 26 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 25 üye.
  1. vücutcuu

vücutcuu Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Trabzon
    öyle bir günde alıp verdiğin kilolar için üzülme kendine bir hedef çiz belli zaman içerisinde o hedefe kiloya ulaşmaya çalış ;)

kalkan333 bunu beğendi.
  2. kalkan333

kalkan333 Yeni Üye

Beğenileri:
    412
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body
    Yer:
    Bodyforumtr
    Bugün antremanda biceps i çok zorladım o yüzden 4 hareket yaptım biceps im çok fazla kasıldı bende yeter dedim. Çok fazla terledim antreman güzel geçti ev e gelir gelmez protein tozu içtim ardından bebek bisküvisi ile süt karışımı çorba gibi bişey yaptım içtim :D

3. hasanateş

hasanateş Üye

Beğenileri:
    565
    Ödül Puanları:
    103
    Bisküviden ziyade yumurta tercih et, melemen vs yağsız iyi gider :)

Danny Boy bunu beğendi.
  4. pijamap

pijamap Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    istanbul
    Yapma kardeşim, bu yaşta protein tozu, aşırı antrenman temposu vs. girme böyle şeylere.

kalkan333 bunu beğendi.
  5. Kasımpaşa34

Kasımpaşa34 Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kadıköy
    Lise 2'ye gidiyorum demişsin bence daha küçük gösteriyorsun. Bende Lise2'deyim. 35TL'ye protein tozu aldım demişsin. Sanırım Nitrofull marka. Eğer öyleyse forumdaki yorumları oku, pek tavsiye edilmiyor. Herneyse göğüs hareketli çok fazla, omuz, bacak yetersiz. Bicepste 4 hareketi hatta 3 hareketi geçme. Bacak programına leg press, squat ekle. Sırt programına deadlift ve barfiks ekle. Bicepste hammer, barbell, const. curl yeterli olacaktır.

6. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Kalkan333 başlığın günlük bölümünde ve niteliğinde değil..o yüzden buraya taşındı ama sen hala günlük gibi kullanıyorsun..artık program değerlendirme konusu bu..antreman programın ile ilgili olmayan her attığın mesaj boş mesaj olarak değerlendirilecek bilgin olsun..

günlük açmak istiyorsan günlükler bölümüne kurallara uygun bir başlık açman ve uygun bir şekilde takip etmen gerekir..

Azi, vücutcuu ve shaq bunu beğendi.
  7. qokhaninci

qokhaninci Yeni Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    0
    abarttıgını anlamıştım resmen kemikten başka bişey yok gibi gögüslerin belki hiç yoktan iyi :D karın sıfır neyse ben evde 3. ayımdayım bundan biceps te 3 hareket gögüste 3 hareketle bundan daha iyi sonuç aldım önerim programını degiştir ve kilo almaya bak

8. TheBlack_D-D_

TheBlack_D-D_ Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sochi
    Dostum sana bir kaç şey söylemek istiyorum..
    Öncelikle sendeki bu özgüvenden ve azimden dolayı seni tebrik ediyorum, genç yaşına rağmen bu sporu kendine bir yaşam tarzı haline getirdiğin ve foruma resimlerini koyma cesaretini gösterdiğin için. Ancak üzülerek de olsa şunları da söylemek zorundayım;
    Bu şekilde devam edersen yani kendi bildiğini okumayı bırakmaz ve daha tecrübeli abilerinden tavsiye almayı reddedersen sana üzülerek söylüyorum ki yaptığın tek şey kendini boşuna yormak olacaktır. Antrenman programın bir çok yandan yanlış üstte bir çok arkadaş bu konuya değinmiş, bunun haricinde beslenmen de çok yetersiz ve yanlış. Bana kalırsa buradaki sana tavsiyede bulunan abilerinin sana verdiği tavsiyeleri dikkate al bu şekilde devam et. Emin ol çok işine yarayacaktır. Ama dersen ki yok ben kendi bildiğimi okumaya devam edeceğim, o zaman söylenecek tek şey var; Bir süre sonra vücudunda hiçbir gelişme göremezsen hatta gerilediğini fark edecek olursan, çok üzülmemeye çalış. Bu arada bu yorumumu yanlış anlama seni kötü anlamda eleştirmek için değil, yardımcı olmak için yazdım bunu. İyi günler :)

kalkan333 ve vücutcuu bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş