Kaldırdığım ağırlık azalıyor

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve ifuckparrots tarafından 19 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. ifuckparrots

ifuckparrots Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba arkadaşlar bi sorum vardı,ben skinny fat olan bi insandım spora başladım bölgesel dairesel yapmadım araştırdım ve full body yaptım 1 buçuk ay boyunca,kilo verdim göbek gitti bariz bi şekilde alt göbek azda olsa duruyo burası not olarak kalsın

"1 BUÇUK AYDIR ÇALIŞIYORUM NİYE ŞİŞMEDİM" diye ağlama gibi bi durumum yok olayım bu değil :D soru şu military press yaparken 10-10 takıyordum sonra bunu 12,5-12,5e çıkarttım2 hafta sonra 15-15 yaptım 5 set 5 tekrar yapıyorum ve 3 seti 15-15 yaptım sonra 12.5 - 12.5 olarak kalan setleri yaptım

Olay şimdi başlıyor,bu olaylar pazartesi oldu diğer overhead press günü cuma,antremana gittim aynı şekilde hareketleri yaptım overhead presste sadece 2 seti 15-15 yapabildim,geçen gün yanç pazartesinde sadece 1 seti çıkardım 2. Setin 4.tekrarında bırakmak zorunda kaldım çıkmadı

Bu neden olabilir kaloriyi 2.200 civarında alıyorum günlük boy 1.85 kilo 75 proteinimi aksatmadan alıyorum günde 120 gram üstündedir genetik bi problem midir bilmiyorum ama cidden moral bozucu oldu bu düşüş,ne yapmam gerekiyor

2. Cengizhan CAN

Cengizhan CAN Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Balıkesir
    Moral motivasyon eksikliği olabilir. Her zaman maksimum bekleme hele ki sen daha bu işin en başındasın. Birde ağırlığa takılma, onu görme kendi zaten sen istemesende artacak. Birde antreman günleri karbonhidratı arttırabilirsin. İyi sporlar.

Sent from my iPhone using Tapatalk

ifuckparrots bunu beğendi.
  3. Aliriiiza93

Aliriiiza93 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Girne
    Agirliga girerken glikojen depolarini fulle , proteinin %58 i glikoya cevriliyor moralinle alakali birseydir psikolojik olarak , takilma cok kaldirabildigini kaldir suan icin yeterlidir

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Dvrmchrky

Dvrmchrky Üye

Beğenileri:
    435
    Ödül Puanları:
    73
    Vücudunu birkaç gün dinlendir, sonra tekrar ağırlıklara gir.
    Beslenmen ve uykunda sorun olup olmadığını gözden geçir önce. Hayatında stres yapan bir şeyler var mı onları düşün. Ağırlık artışı sinir sistemi ile alakalı. Sinir sistemi de, ağırlıklardan olduğu kadar beslenme, uyku ve stresden de etkileniyor.
    Yeni başlayanlar için kreatin monohidrat önerilmez ama zararı olmayan, steroid kapsamında olmayan bir supplementtir ve hissedilir bir güç artışı sağlar. Aklının bir kenarında bulunsun.

fbirfn ve ifuckparrots bunu beğendi.
  5. ifuckparrots

ifuckparrots Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    İlk 15-15 girdiğimde arkadaşım yanımdaydı,bana gaz ver diye söylemiştim yaptıda,orda çalışan bi hocaya sordum eğitim dışında gaz verme gibi bi servisiniz var mı diye eliyle birini gösterdi cılız birisi " bak bak aurda bi çocug var o bile 20-20 takıyorğ " dedi :D umarım moral motivasyondur kaloriyi arttırıcam bu hafta 2.200 civarıydı 2.500 - 2.800 gibi arttırıcam

6. fbirfn

fbirfn Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Bendede oluyor arada odaklanma, stres durumu , motivasyon gibi şeylerden olmuyor.

Yapamıcam diye düşünme boş barı kaldırıyorsın gibi düşün. Psikoşik bi sorun yani

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfayı Paylaş