Kalın Deriyi İnceltmek (Resimli)

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve zero59 tarafından 11 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. zero59

zero59 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Tekirdağ
    Merhaba Arkadaşlar Şuan 3 Aydır Düzenli Spor Yapıyorum Geçen Senede 4 Ay Yapıp Bırakmıştım Yani 1 Sene Ara Verip Şimdi Tekrardan 3 Ay Oldu Fotoğrafları Yeni Çektim Tekrardan Başlıyorum Bidaha Aynı Şekilde Sağlık Sorunları Ele Vermezse Kesinlikle Bırakmamayı Düşünüyorum Fakat Benim Çözemediğim Bir Sorun Karın Bölgesi Biraz Yağ Var Veya O Su Yada Deri Kalın Çözemedim Karın Kaslarım Falan Sıkınca Falan Belli Oluyor Ama Böyle Dilim Dilim Tam Işık Olmadan Belli Olmuyor Sanki Ordaki Deri Kalın Neden Olabilir Çözemedim Şuan 1.80 Boyum 72 Kiloyum Yüksek Karbonhidrat Alıyorum Clean Bulk Ama Düşürsemmi Acaba Hem Yaz Şimdi Tamamen Parçalı Definasyon Olmak Daha Mantıklı Olmazmı Ve Bu Arada Yani Geçen Sene 4 Ay Gelişimi Saymıyorum Gibi Bişey Yani Aradan 1 Sene Geçti Ama Hafif Alt Yapı Yapmıştır 3 Aylık Gelişimim Sizce Nasıl Ve Sizce Yağ Oranım Tahmini Kaçtır Ve Yani Şimdi Daha Estetik Görünmesi İçin Karının Belirginleşmesi İçin Karbonhidratı Falan Yağı İyice Düşüreyimmi Ben Çok Hacimlisinde Değilim Zaten.

435.jpg

555.jpg

444.jpg

Fotoğraf 7.jpg

2. zero59

zero59 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Tekirdağ
    Yardım.

3. mevsres

mevsres Üye

Beğenileri:
    828
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Gürcistan
    Deri inceltilmez, derinin altındaki yağ yakılır ve vücuttaki su atılır hepsi bu.

4. zero59

zero59 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Tekirdağ
    Şuan onları yapmam doğru olurmu sizce ne uygulamalıyım şuan yaz olduğu için yağlanmak istemiyorum tamamen sorunsuz karın bölgemin estetik olmasını istiyorum

5. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
  6. zero59

zero59 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Tekirdağ
    Tuz hiç kullanmıyorum günlük olarak suyu nasıl atabilirim zaten yağ oranımın yüksek olmadığını bende tahmin ediyorum.

7. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103

Sayfayı Paylaş