Kalın bacaklara çare (soru)

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve army1010 tarafından 12 Kasım 2006 başlatılmıştır.

1. army1010

army1010 Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    izmir
    slm arkadaşlar yapı olarak kalın bacaklarım var ama tabiki üstünde yağ birikimide var nasıl inceltebilirim gerek yağlanmayı azaltmak olsun gerek başka şekilde yardımcı olursanız sevinirim...

2. bukatto

bukatto Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    selam army1010;

yağ atıp kas şekillendirmek için "az kilo ile çok tekrar" şeklinde mümkün olduğunu biliyorum. yani hocam bunu söyler hep. daha iyi bir önerisi olan mutlaka söyleyecektir. başarılar

army1010 bunu beğendi.
  3. BaMbAmBaM

BaMbAmBaM Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ENDÜSTRİ MÜH. ÖGRENCİ
    ama malesef başka alternatifin yok diyet ve haffi kilo ile bol tekrarlı egzersiz ben sana 25 tekrarı önerebilirim 4*25 ve cardeo ile yağ yakma antremanı yapabilirsin bide tempolu hergün kosu senin için faydalı olabilir!!!kosmadan önce kahve ve nescafe içersen daha fazla ter atarsın bu daha fazla incelme saglar!!! :D

4. selimefe_

selimefe_ Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    bu konuda vücudunun yapısna göre bacak gurubunun tepkisi farklı oluyor
    ben kendi yaptığımı anlatayım diyet + az kilo çok tekrar 4*25, ağır kilo çok tekrar 4*25, hafif kilo az tekrar 3*15 bunların peşine koşu vb farketmedi bacaklar kaslanmaya müsait olduğu için dah afazla şişti, hocamla konuştuk ne yapabiliriz diye sadece diri tutumak için koş ve bir kaç haftada bir squat atmamı söyledi ki dediğini de yaptım bacaklar kendi kendin e incelmeye başladı şimdi de öyle yapıyorum bacak çalışmıyorumm

army1010 bunu beğendi.
  5. army1010

army1010 Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    izmir
    saolun arkadaşlar...

Sayfayı Paylaş