Kalın bacakları nasıl inceltiriz

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve ersinpl1 tarafından 3 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ersinpl1

ersinpl1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar bel bölgemden aşağısı bacaklarım çok kalın bacaklarımı sallladıgımda löp löp yağ var yani o derece bu bölgedeki yağlardan nasıl kurtulabilir 1 ay kadar düzenli olarak 45 dk bisiklette kardiyo yaptım fakat bi faydasını göremedim benimle aynı sorunu yaşamış ve bacaklarını inceltebilen yada diger arkadaşların önerilerini bekliyorum

2. Helldorad0

Helldorad0 En iyi tartı aynadır

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    mağmur
  3. ersinpl1

ersinpl1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bacaklar kalın oldugu için bacaklarda agırlık antremanı yapmıyorum kaslanır dahada büyür diye amacım yağları yakmak acaba agırlık calısarak bacak bölgesinde kas yakımı olabilirmi

4. Helldorad0

Helldorad0 En iyi tartı aynadır

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    mağmur
    bu yanlışa kadınların düştüğünden haberim vardı ancak erkekler de bu hataya düşüyorsa vay halimize.
    bacak çalışmadan üst vücut çalışmak, çimento koymadan harç karıştırmaya benzer. ayrıca bacak kaslarının büyümesi sandığın gibi bacaklarını daha büyük daha kötü hale getirmeyecek. aksine bacakalrını şekillendirecek, testo ve growth hormonlarının salgılanmasını artıracak yağ yakımın artacak, üstelik 1 kg kas 4 kg yağın kapladığı yeri kaplar. yani istesen de öyle devasa bacaklara kolay kolay sahip olamazsın.

bacak çalış. bolca çalış. iyi beslen. squattan ve lungeden daha iyi bi' kardiyo bana göre yoktur.

Sayfayı Paylaş